G.Saray'da şok sözler: Başkan beni hedef gösterdi

Fatih Altaylı, Galatasaray Divan Kurulu'nda yaptığı açıklamada "Galatasaray'dan af diliyorum. Siz Galatasaray'ı yönetecek güçte değilsiniz, sizden özür dilemiyorum" dedi.

GİRİŞ 13.12.2017 15:12 GÜNCELLEME 13.12.2017 18:48
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Galatasaray kongre üyesi Fatih Altaylı, sarı-kırmızılı kulübün divan kurulunda açıklamalar yapıyor. 

İşte Fatih Altaylı'nın açıklamaları: 

"Bu belki de son konuşmam. Beni kulüpten atmak için disipline vermişler. Başkan beni hedef gösterdi. Eğer söylediklerimde haddimi aştıysam, tüm Galatasaray camiasından çok özür diliyorum. Dışarda beni yakalayıp beni dövebilirsiniz de, bir lafım yok. Başkanlık makamından da özür diliyorum. Ancak bu durum eleştiri hakkımı elimden alamaz. Başkan diyor ki, bize destek olmuyorlar. Yaptığım gizli destekleri söylemek ayıptır. Galatasaray bir Amerikan terör örgütü ile bağdaştırıldığında benden başka savunan var mı? Ben Galatasaray'dan af diliyorum. Siz Galatasaray'ı yönetecek güçte değilsiniz. Sizden özür dilemiyorum." 

"Fatih benim kardeşimdir"

Altaylı'nın konuşmasının ardından söz alan başkan Dursun Özbek, "Sevgili Fatih, sen Galatasaray aşığısın biliyorum. Bu makamı böyle yerden yere vurursan, yarın ne yapacağız? Devran döner, ben giderim, sen gelirsin. Özür dilemesi onun efendiliğini gösteriyor ve bunun için teşekkür ediyorum." şeklinde görüş belirtti.Hiçbir üyeyi kulüpten atmak gibi bir niyetleri ve hakları olmadığını anlatan Özbek, "Yüklendiğim sorumluluk itibarıyla, Ali Sami Yen'den bize miras kalan bu makamı korumak zorundayım. Keşke sevgili kardeşim bunları söylemeseydi ve bunları yaşamasaydık. Ben onun ağabeyiyim ve hakkımı kendisine helal ediyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • La biga 1 yıl önce Şikayet Et
    Altayli buna sen karar veremezsin kongere uyeleri sectiyse buna saygi duymak zorundasin. Bende senin gibileri gs uyeligine yakistiramiyorum.
    Cevapla