Dursun Özbek hesap sordu! Neden...

Tudor'un selefi Riekerink gibi kalemi kırıldı. Östersunds faciasında bile Tudor'un arkasında duran Dursun , Başakşehir hezimeti sonrasında Hırvat hocadan desteğini tamamen çekti.

Dursun Özbek hesap sordu! Neden...
Dursun Özbek hesap sordu! Neden...
GİRİŞ 21.11.2017 10:13 GÜNCELLEME 21.11.2017 10:13
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Dün öğleden sonra Florya'nın yolunu tutan Özbek, burada sert rüzgarlar estirdi. Futbol Direktörü Cenk Ergün'le toplantı yapan Özbek, Tudor'la yüz yüze bile görüşmedi. Başkan, Ergün aracılığıyla Hırvat teknik adamdan hesap sordu ve "Dünya kadar para harcadık. Pahalı bir takım kurduk ve önemli yıldızlar getirdik. 8'de 7 yaptığımız sistemi neden değiştiriyor. Ben camiaya şampiyonluk sözü verdim. Camiaya ne söyleyeceğim" diyerek bir anlamda Tudor'un biletini kesti. Özbek, toplantıda ayrıca 3 maddede hocasına şu soruları iletti ve kapsamlı bir rapor istedi.

İŞTE KRİTİK ÜÇ SORU

1- İlk 8 haftada 7 galibiyet, 1 beraberlik alan takımı ve sistemi neden bozdu?
2- Bu takım büyük maçlarda neden kötü sonuçlar alıyor?
3- Teknik heyet oyuna müdahalede neden geç kalıyor?

Toplantının ardından basına konuşan Sportif Direktör Cenk Ergün, "Başkanımız son haftalardaki kötü sonuçlar ve kötü performans nedeniyle benimle görüştü ve detaylı bir rapor talep etti. Camiamızın ve taraftarımızın beklentileri doğrultusunda ciddi bir çalışma yapmamızı ve teknik heyetin uyarılmasını istedi" ifadelerini kullandı. Yönetimin, Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarının sonuçlarına bakmaksızın Tudor'la yolları ayıracağı öğrenildi. Teknik direktörlük için bir numaralı adayın Fatih Terim olduğu iddia ediliyor...

AYHAN AKMAN'I MEHMET ÖZBEK KURTARDI!

5-1'lik Başakşehir yenilgisine rağmen şimdilik Tudor'la yola devam kararı alan Galatasaray'da yönetimin çoğu faturayı yardımcı antrenör Ayhan Akman'a kesti. Akman'ın sözünü dinletemediği ve Tudor'a yardımcı olamadığını düşünen yöneticiler, teknik heyette değişikliğe gidilmesi gerektiği konusunda Başkan Özbek'e görüşlerini iletti. Ancak başkanın kardeşi Mehmet Özbek'in devreye girmesiyle Ayhan Akman'ın son anda görevde kaldığı gelen haberler arasında.

ETİKETLER
Dursun Özbek
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • vanlı 10 ay önce Şikayet Et
    bir maç için hoca harcanmaz yazık size başkan
    Cevapla
  • ronaldo 10 ay önce Şikayet Et
    hangi gelen haberler arasında. kimden geliyor bu haberler bi açıklasanıza :)
    Cevapla