Arda Turan kararını resmen açıkladı!

Arda Turan sabah saatlerinde Barcelona Genel Direktörü Pep Segura ile özel bir görüşme gerçekleştirdi: Artık ayrılmak istiyorum

 • GİRİŞ20.11.2017 15:18
 • GÜNCELLEME20.11.2017 15:18
Arda Turan kararını resmen açıkladı!

..Ve Arda Turan, Barcelona'daki geleceğiyle ilgili kararını verdi. Galatasaray'ın devre arasında kadrosuna dahil etmeyi planladığı milli futbolcu, ilk kez çok somut bir hamle yaptı. Katalan devindeki geleceğiyle ilgili kararını nihayet veren Arda, bu sabah saatlerinde Barcelona kulübünün genel direktörü Pep Segura ile bir konuşma yaptı.

Görüşmede, Arda'nın kendi durumuyla ilgili talebini Segura'ya ilettiği ortaya çıktı. Milli futbolcunun, "Artık bir karar alma zamanımın geldiğinin farkındayım. Ayrılık konusunda yardımınıza ihtiyacım var" dediği ve şunları söylediği bildirildi:

'Barcelona en büyüğü'

"Barcelona dünyanın en büyük kulübü. Bu fikrim asla değişmeyecek. Burada oynamak benim hayalimdi, bunu da başardım. 'Barça'da oynamak istiyorum' dediğimde Türkiye'de bazı insanlar dalga geçmişti ama ben dünyanın en büyük, en özel kulübünde forma giymeyi başardım. Bununla da gurur duyuyorum."

"Burada olmaktan gurur duymakla beraber, gelecekte yeterince şans bulamayacağımı da görüyorum. Bana gelen teklifler var. Kariyerimin bu döneminde oynayacağım bir kulüpte yer almak istiyorum. Bu nedenle ara transfer döneminde yardımınız gerekli."

Segura da onay verdi

Arda Turan'ı dinleyen Segura'nın da kendisine bu yaklaşımından dolayı teşekkür ettiği ve ara transfer dönemiyle ilgili planları arasına kendisini de dahil edeceklerini söylediği ifade edildi.

Bilindiği üzere Galatasaray yönetimi, eski kaptanını kiralık olarak devre arasında kadroya dahil etmeyi planlıyor. Igor Tudor da Arda'yı kadrosunda görmek istediğini açıklamıştı. (Fanatik)

Yorumlar14

 • türk 3 hafta önce Şikayet Et
  İnşallah bir daha gün yüzü göremezsin arda 2.ligte bile top oynayamazsın inşallah! dünya senin kadar karaktersiz sapık artist kabadayı bir futbolcu ne gördü nede duydu.. karıya kıza yürüyeyim instagramda foto atayım messiye şakalar yapıp güldüreyim futbolunu oyna sen önce sahte delikanlı!
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • ali 3 hafta önce Şikayet Et
  Genel direktör"Gitme kal bu sehirde6" demiştir kesin...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Sinem 3 hafta önce Şikayet Et
  Ardayla barışmak istiyorum.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Emre 3 hafta önce Şikayet Et
  Ne alaka
  Toplam 1 beğeni
 • tekin 3 hafta önce Şikayet Et
  ben ardaya hiç ısınmadım
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Haydarrrr 3 hafta önce Şikayet Et
  aman ne maçlar çıkardın ama Barcelona da HELAL ! ilk onbirin değişmez i oldun tebrikler Arda
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Hakan 3 hafta önce Şikayet Et
  Arda gibi topçumu var ya
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber