Ve Arda'nın menajeri açıkladı! Galatasaray...

Adı Galatasaray'la anılan Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, canlı yayında oyuncusunun transferiyle ilgili açıklama yaptı.

 • GİRİŞ13.11.2017 13:44
 • GÜNCELLEME13.11.2017 14:03
Ve Arda'nın menajeri açıkladı! Galatasaray...

İspanya’da Barcelona forması giyen Arda Turan’ın menajeri Ahmet Bulut, milli futbolcunun geleceği hakkında konuştu. 

A Spor’da yer alan habere göre; Ahmet Bulut, Arda Turan'ın Galatasaray'a dönmeyeceğini açıkladı. Sözleşmesinde serbest kalma bedelinin 40 milyon Euro olduğunu belirten Bulut, Arda'nın Türkiye'ye dönme ihtimalinin olmadığını belirtti. Devre arasında Avrupa'dan teklif gelmesi halinde Barcelona yönetimi ile oturulup değerlendirme yapıldıktan sonra karar verileceğini belirtti.

Yorumlar16

 • dolmacızade 2 ay önce Şikayet Et
  bir adam birgün egede bir köye misafirliğe gitmiş adama kara incir ikram etmişler adamın çok hoşuna gitmiş daha önce hiç yememiş adınıda sormamış ne olduğunuda.arada zaman geçmiş aynı köyden başka bir eve konuk olmuş adam demişki geçen sefer sizin köyde bişey yedim çok hoşuma gitti karaydı içinde çekirdekleri vardı demiş bizimkiler ne olduğunu bilememişler en son patlıcan vermişler adama adam bir ısırmış tadı tuzu yok acı bir şey adam demişki yok arkadaş bunun hem tadı kaçmış hem de uzamış ardanınkide o hesap transferi hem uzadı hem tadı kaçtı bi transfer olsada bizde kurtulsak
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • sivas 58 2 ay önce Şikayet Et
  gelmesin galatasarayıda batırır bu...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • fth23 2 ay önce Şikayet Et
  bundan bişey olmaz avası fısss diye söndü...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Denizzz 2 ay önce Şikayet Et
  Gsye dönmeyecekmiş, sanki kendisi istemiyor gibi.. Türkiyede görmek istemiyorum bu şımarık insanı.. Takımıma gelirse o takımı hayatımdan çıkarırım..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Hasan 2 ay önce Şikayet Et
  Arda Galatasaray 'a gelecek olursa Galatasaray biter
  Cevapla Toplam 6 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber