Muslera'dan isyan! 'Yıllardır G.Saray'a...'

Galatasaray'ın yıldız kalecisi Fernando Muslera, son dakikada kazandıkları Karabükspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

 • GİRİŞ30.09.2017 22:11
 • GÜNCELLEME30.09.2017 22:12
Muslera'dan isyan! 'Yıllardır G.Saray'a...'

Karabükspor lehine verilen penaltı hakkında konuşan Muslera, ''Zaten ağır çekimde mutlaka göreceklerdir ama söylemeliyim ki pozisyon penaltı değildi. Mariano'nun ilk yarıdaki pozisyonu ondan daha çok penaltıydı.'' dedi.

Şampiyonluk ile ilgili de konuşan Uruguaylı filebekçisi, ''Şampiyon olmak istiyoruz, hedefe ulaşmak için çok çalışıyoruz. Galatasaray her sezon bu şekilde engeller ile karşılaşıyor. Ancak bizim hedefimiz şampiyonluk ve biz bunların hepsini aşacağız.'' ifadelerini kullandı.

Taraftarların desteğiyle 12 kişi gibi hissettiklerini belirten Fernando Muslera, ''Üçlü çektirmem alışkanlık oldu. Umarım taraftar hep beni böyle sahanın ortasına davet eder. Çok hoşuma gidiyor. Onlarla daha güçlüyüz, bir kişi fazla oynuyor gibiyiz. Onların desteği bizim için çok önemli.'' diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar17

 • İsa 4 ay önce Şikayet Et
  He muslera he bi sen eksiktin. Şimdi bir yenilgi alırsanız hakemlere yüklenmeye başlarsınız. Sen önce kendini düzelt. Maçın başındaki hatan az kalsın golle sonuçlanacaktı.
  Cevapla
 • mrd06 4 ay önce Şikayet Et
  Bu sene fenerde Beşiktaş ta hakemlere yükleniyo. Biliyorlar şampiyon Galatasaray. Boşuna kimse çirkefleşmeyin ve çamur atmayın
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • albayrak 4 ay önce Şikayet Et
  Penaltı değilmiş, penaltı daha nasıl olabilir ki, hatta Karabük sporun iki tane daha penaltısı verilmedi, hele hele bir tanesi kesin penaltıydı, muslero delikanlılık gösterde Karabükün verilmeyen penaltılarıda var de Tudor ve muslera, hakemleri baskı altına alarak şampiyon olunmazz
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Taraftar 4 ay önce Şikayet Et
  Gs verilmeyen penaltıları konuşmuyorsun
 • Adanalı 4 ay önce Şikayet Et
  İlk kez mi futbol izliyorsun
 • snr 4 ay önce Şikayet Et
  iyi izle aslan
 • Bihemta 4 ay önce Şikayet Et
  hakem karabükün 2 penaltısını vermedi ne diyyorsun be adam.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Engn 4 ay önce Şikayet Et
  ceza sahası içinde her kendini yere atana penaltı verilmez. Emek hırsızı çok Prof. futbolcu az olduğu için bu ligde ceza sahası içinde yerde yuvarlanan çok olur. Bakıyorum orta alanlarda adam hınca hınç mücadele ediyor topu vermemek için, ceza sahasına geliyor bir üflemede hop yerlerde. Böyle futbol oynanmaz. Avrupa'da belli başlı ligleri izle adamın ceza sahası içinde onca müdahalelere rağmen nasıl ayakta durduğunu ( bizde olsa çoktan yere yatmıştı ) göreceksin. Bizdeki antrenörler sınıra girdin mi yat at kendini yerlere demiyorsa ben birşey bilmiyorum.
  Toplam 1 beğeni
 • GALATASARAY 4 ay önce Şikayet Et
  Galatasarayın kalan 27 maçı kazanıp şampiyon olacağı gerçeği...
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Muzaffer 4 ay önce Şikayet Et
  Yorum morum beni ilgilendirmiyor şampiyon karakartal
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber