Tudor özel konuştu! 'Bu maç senin maçın olsun'

Galatasaray'ın teknik patronu Tudor, Feghouli ile bir motivasyon toplantısı yaptı ve "Kaliteni ve kapasiteni biliyoruz. Karabük maçı senin maçın olsun" dedi.

Tudor özel konuştu! 'Bu maç senin maçın olsun'
Tudor özel konuştu! 'Bu maç senin maçın olsun'
GİRİŞ 30.09.2017 14:25 GÜNCELLEME 30.09.2017 22:41

Süper Lig'de bugün Karabükspor'u ağırlayacak olan Galatasaray'da gözler Sofiane Feghouli'nin üzerinde olacak.

West Ham'dan sakat gelen ve yapılan tedavi sonrası ikinci yarılarda oynamaya başlayan Cezayirli sağ kanat oyuncusu, bir aksilik olmazsa bugün ilk 11'de yer alacak.

Teknik Direktör İgor Tudor da yıldız oyuncu ile birebir gerçekleştirdiği motivasyon toplantısında kendisinden beklentilerini dile getirdi.

'SENDEN GOLLER VE ASİSTLER BEKLİYORUZ'

Hırvat hocanın Feghouli'ye "Senin kariyerini, kaliteni ve kapasiteni biliyoruz. Sakatlığın da geçti. Bursa'da ilk şutunda golünü attın. Taraftarlar sana güveniyor ve bundan dolayı daha fazla şeyler bekliyor. Şampiyonluk yolunda Galatasaray'a yardımcı olacağına inanıyorlar. Karabük maçında çoğu seni izlemek için gelecek. Bu karşılaşma senin yeniden doğuş, yeniden yükseliş maçın olsun" dediği öğrenildi.

FEGHOULİ SAĞA, RODRIGUES SOLA

Cezayirli yıldızın da Teknik Direktör Tudor'a "Bana olan güveni boşa çıkarmamak için sahada bütün gücümle mücadele edeceğim" diye söz verdiği belirtildi.

Tolga Ciğerci'nin de sakatlanması ile ilk 11'e girmek için önü açılan Feghouli, Karabükspor maçında sağ açıktagörev yapacak. Teknik Direktör İgor Tudor, ilk 6 haftada sağda görevlendirdiği Garry Rodrigues'i Tolga'nın yerine sol kanada monte edecek.

YAZDIR