Tudor, Selçuk İnan kararını resmen açıkladı!

Teknik Direktör Igor Tudor, takımdaki en çok tartışılan isimlerin başında gelen Selçuk İnan'a sahip çıktı.

Tudor, Selçuk İnan kararını resmen açıkladı!
Tudor, Selçuk İnan kararını resmen açıkladı!
GİRİŞ 30.09.2017 09:38 GÜNCELLEME 30.09.2017 09:38
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Galatasaray’da geleceği tartışılan isim olan Selçuk İnan’a Igor Tudor’dan destek geldi. Hırvat teknik adam tecrübeli futbolcunun kendileri için önemini ise “Ya Fernando’ya bir şey olursa” sorusuyla özetledi. Galatasaray ile Karabük maçı öncesi şüphesiz en çok merak edilen konu Tolga Ciğerci’nin sakatlığında Tudor’un Feghouli ile Selçuk İnan arasında kimi tercih edeceğiydi. Bu konuda ibre Cezayirli futbolcudan yana dururken taraftarın bir bölümünün hedefinde olan milli oyuncuyla ilgili Tudor çarpıcı ifadeler kullandı.

Yardımcılarıyla değerlendirme yapan Hırvat çalıştırıcı, “Selçuk İnan’ı kazanmak zorundayız. Bu sezon 11 kişi ile bitmez. Üstelik Fernando’ya bir şey olursa yerine oynatabileceğim en uygun isim Selçuk. Bize düşen mutlaka Selçuk’u en iyi duruma getirmek. Ancak taraftarımız da bu konuda anlayışlı olmalı” diye konuştuğu öğrenildi. 

Türk Telekom Stadı’nda bugünkü maçta daha önce takımdan gitmesi için ultrAslan taraftar grubunun bildiri yayınladığı Selçuk konusunda bu kez taraftarların tutum değişikliğine gitmesi bekleniyor. Taraftarların ağırlıklı olarak tecrübeli futbolcuya destek vereceği öğrenildi.

KAYNAK: MİLLİYET
ETİKETLER
selçuk inan
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • SSK EMEKLİSİ 1 yıl önce Şikayet Et
    Onun için her maçta ilk on bir de oynuyor !!!!!!!
    Cevapla
  • kemal 1 yıl önce Şikayet Et
    Fernando ya bişey olursa ben oynarım Selçuk gerek yok.
    Cevapla