Galatasaray'ın dev borcu açıklandı!

Galatasaray Kulübü ve bağlı ortaklıklarının 30 Haziran 2017 itibarıyla net borcunun 2 milyar 521 milyon lira olduğu açıklandı.

 • GİRİŞ13.09.2017 15:45
 • GÜNCELLEME13.09.2017 19:14

Sarı-kırmızılı kulübün Gayrettepe Dedemen Otel'de gerçekleştirilen eylül ayı olağan divan kurulu toplantısında, yönetim kurulu üyesi İsmail Sarıkaya, kulübün mali raporları hakkında bilgi verdi.

Sarıkaya, 30 Haziran 2017 itibarıyla kulüp ve bağlı ortaklarının toplam borcunun 2 milyar 521 milyon lira, alacaklarının ise 1 milyar 641 milyon lira olduğunu dile getirdi. Sarıkaya, konsolide borç alacak farkının ise 880 milyon lira olduğunu kaydetti.

Galatasaray Kulübü ve bağlı ortaklarının 31 Mart 2017 itibarıyla toplam borcunun 2 milyar 391 milyon lira olduğu açıklanmıştı. 

Yorumlar5

 • ziya can 6 ay önce Şikayet Et
  bekara karı boşamak kolay, kendi şirketlerini bu şekilde,har vurup harman savurarak yönetirlermi?!?! vatan hainliği illa silah alıp dağa çıkmakla olmuyor!...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Samii 6 ay önce Şikayet Et
  Borçta dünya 9. su. Başarıda 299. Ciğer nerede kedi yedi kedi nerede dağa kaçtı.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • SSK EMEKLİSİ 6 ay önce Şikayet Et
  Bayağı bi az mış...!!!!!!!!!
  Cevapla
 • engin engin 6 ay önce Şikayet Et
  para harcamak marifet değil parayı doğru harcamak marifettir. üç kuruşu olan futbol kolübü kuruyor türkiyede onlarca fuzulü kulüp var. işin içine birde belediyeler giriyor halka hizmet etmeleri gereken parayı adını taşıdıkları kulüplere harcıyorlar hükümetin bunlara dur demesi lazım. türkiye ligleri hiç mi hiç keyif vermiyor bunun sebebi işi bilmeyen vaşkanlar ve yönetimleri birde aldıkları kartlaşmış oyuncular bunu en iyi yapan kulüpler sözde dör büyükler başınıda fb çekiyor.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • rido 6 ay önce Şikayet Et
  Riva yı yediler şimdide kulübü satalım diyecek ler
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Sonraki Haber