G.Saray'ın Antalya'daki kulübesinin değeri...

Kadrosunu birçok önemli yıldızla güçlendiren Galatasaray'ın dün akşamki Antalyaspor mücadelesinde kulübesi bile göz kamaştırdı.

G.Saray'ın Antalya'daki kulübesinin değeri...
G.Saray'ın Antalya'daki kulübesinin değeri...
GİRİŞ 11.09.2017 11:10 GÜNCELLEME 11.09.2017 11:11

Bu sezon yaptığı önemli transferlerle kadrosunu güçlendiren Sarı-Kırmızılılar, ek olarak alternatifli bir ekip oluşturmayı başardı.

Dün akşam Cim Bom'un Antalyaspor karşısında sahaya çıkan ilk 11'inin değeri 70 milyon Euro'yu (280 milyon TL) bulurken kulübedeki güçlü ekip de dikkat çekmeyi başardı.

21 kişilik kadroda 11'in dışında kalan listede; Jason Denayer, Sofiane Feghouli, Eren Derdiyok, Selçuk İnan ve Yasin Öztekin'e ek olarak; Eray İşcan, Ahmet Çalık, Tarık Çamdal, Koray Günter ve Sinan Gümüş de yer aldı.

Feghouli zirveye çıktı

Sarı-Kırmızılılar'ın kulübesindeki en değerli isim, İngiltere Premier Lig ekibi West Ham United'tan transfer edilen Sofiane Feghouli oldu. Cezayirli futbolcu, 11 milyon Euro'luk (45 milyon TL) değeriyle kulübenin en pahalı ismi olmayı başardı. Feghouli'nin ardından bu konuda ikinci sırada ise 4.5 milyon Euro'luk (18 milyon TL) değerleriyle Eren Derdiyok ve Ahmet Çalık yer aldı.

Antalya Stadı'nda kenarda bekleyen 10 futbolcunun değeri, 150 milyon TL'ye ulaştı.

ETİKETLER
Galatasaray
YAZDIR