Aysal'dan Özbek'e olay Sneijder göndermesi

Wesley Sneijder transferinin baş mimarı Ünal Aysal, Hollandalıyı gönderen Dursun Özbek yönetimine göndermede bulundu.

 • GİRİŞ14.07.2017 22:46
 • GÜNCELLEME14.07.2017 22:48
Aysal'dan Özbek'e olay Sneijder göndermesi

Dursun Özbek yöentiminin Wesley Sneijder'i göndermesi, sarı-kırmızılı camianın bir numaralı gündemi oldu. Hollandalı yıldızı Galatasaray'a getiren eski başkan Ünal Aysal, Özbek'in bu hareketine ilginç bir yorum getirdi.

Vatan Spor Müdürü İbrahim Seten'in verdiği bilgiye göre Aysal Sneijder'in gönderen özbek yönetimi için, "Acemi ördek suya kıçından dalarmış" ifadesini kullandı.

Wesley Sneijder, 2012-13 sezonu ocak ayında Inter'den Galatasaray'a transfer oldu. Aysal, Inter'de dönemin başakanı Massimo Moratti ile transfer için sıkı bir pazarlık yaptı ve 7.5 milyon Euro bonservis ile transferi bitirdi.

Ünal Aysal'ın bu transferi dünya genelinde büyük yankı uyandırmıştı. Aysal döneminde transfer edilen yıldızlardan takımda sadece Fernando Muslera kaldı.

Yorumlar5

 • erdem 7 ay önce Şikayet Et
  kaplumbağa wesley
  Cevapla
 • fikret 7 ay önce Şikayet Et
  Wesley Sneijder'i getirmek bir Başkanlık başarısı değildir.. Başkanlık Başarısı Galatasaraya ağır borç yükü bırakmadan, geleceğe taşımaktır..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • erdem 7 ay önce Şikayet Et
  wesley ne işe yaradı ki çok ağır adam takımı atağa kaldıramıyor defansıda yok gitmesi iyi oldu bir lincoln etmedi
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Yusuf D. 7 ay önce Şikayet Et
  2016-2017 sezonunda asist kralı olmuş(15 asist)..sen ne geveliyorsun.
 • Asalaklarişte 7 ay önce Şikayet Et
  Ünal aysalı sevmem takımın bütçesini aşmıştı o sene ama yaptığı transferlerle sükse yapmıştın ,dikkatleri gs nin üstüne çekmişti en azın takım o sene şampiyonlar liginden 35 -40 milyon dolar para gelmişti stat ve yayın gelirleri dahil ayrıca ligte şampiyon oldu ama bu beceriksiz dursun daha fazla para harcadı ama ünal aysal kadar heycanlandırmadı beni takımda birşeyler eksik yaptığı işler acemice geliyor ayrıca takımda ruh yok durum özetliyor zaten GS yi
  Cevapla Toplam 9 beğeni
Sonraki Haber