G.Saray'da Belhanda ve Eren kararı

Galatasaray'da sakatlıkları bulunan oyuncular hakkında Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce açıklamalarda bulundu.

G.Saray'da Belhanda ve Eren kararı
G.Saray'da Belhanda ve Eren kararı
GİRİŞ 11.07.2017 23:08 GÜNCELLEME 11.07.2017 23:09

Diosgyor karşılaşmasında sakatlanarak oyunu terk eden Younes Belhanda ve Eren Derdiyok'un son durumunu Galatasaray Televizyonu'ndan Deniz Gülen'e anlatan Yrd. Doç. Dr. Yener İnce'nin sözleri şu şekilde:

Her iki oyuncunun sakatlığı da darbeye bağlı. İkisinin de tedavileri iyi bir şekilde devam ediyor. Bu tedaviye de çok iyi cevap verdiler. Hedef maçımıza çok kısa süre var. Bu nedenle oynamaları konusunda kesin bir cevap vermek mümkün değil. Normal şartlarda tedavi süresi biraz daha uzun sürebilir. Biz iki oyuncuyu da İsveç'e götüreceğiz. Son dakikaya kadar da yoğun tedavi ile devam edip durumlarına bakacağız. Diğer tüm oyuncularla planlanan çalışmalar devam ediyor. Belhanda ve Eren dışında tüm oyuncularımız oynayacak durumdalar. Hocamız ile beraber planladığımız etkili çalışma planını uyguluyoruz. Bu sezon normalin üstünde yoğun ve kapsamlı hazırlanıyoruz. Gayet de iyi gidiyor. Eren ve Belhanda da inşallah en kısa sürede dönecek.  Belirttiğim gibi hocamızla beraber iyi bir planlama yaptık. 

ETİKETLER
isveç
YAZDIR