Sinan Gümüş'ten Dursun Özbek'e şok cevap!

Galatasaray’da başkan Dursun Özbek ve Sinan Gümüş, gece yarısı bir araya geldi, gelecek sezon hakkında görüştü.

 • GİRİŞ05.06.2017 09:37
 • GÜNCELLEME05.06.2017 16:49
Sinan Gümüş'ten Dursun Özbek'e şok cevap!

Atiker Konyaspor karşısında iki gol atan, ancak bu gollere sevinmeyen Sinan, bu tavrıyla gitmek istediğini somut bir şekilde ortaya koymuş oldu. Genç futbolcunun bu durumu üzerine harekete geçen başkan Dursun Özbek, karşılaşmanın ardından Sinan’ı çağırdı. Sportif direktör Cenk Ergün, genç futbolcuyu alıp, başkan Özbek’in yanına götürdü. Dursun Özbek, Sinan’a, “Gitmek istediğini duydum. Bu sene senden beklentilerimiz var. Kararını gözden geçirmeni istiyorum. Yeni sezon planlamasında seni mutlaka görmek istiyorum. Son haftalardaki performansını gelecek sezon da sürdürürsen seni güzel bir kariyer bekliyor” diyerek futbolcusunun gönlünü almak ve kararından vazgeçirmek istedi.

Sinan’ın ise, “Başkanım benim gerçekleştirmek istediğim hayallerim var. Bu konuda izninizi istiyorum” yanıtını verdiği bildirildi. Genç futbolcunun 31 Mayıs 2019’a kadar sözleşmesi bulunuyor. Dolayısıyla transferin gerçekleşmesi için Galatasaray’ın izin vermesi gerekiyor.

Atalanta izledi
 
Sinan Gümüş’ü Konyaspor karşısında Atalanta’nın izlediği belirlendi. İtalyan ekibinin temsilcilerinin Türk Telekom Stadı’nda Sinan’ın performansından etkilendikleri dile getirildi. Sinan’ı Portekiz’den Benfica’nın yanı sıra İspanya’dan Malaga ve Almanya’dan Freiburg da istiyor.

KAYNAKMİLLİYET

Yorumlar9

 • Bayindir 8 ay önce Şikayet Et
  Bu adami alirlar ama uste para verirsen alirlar anca galatasarayin 3 .takiminda cocuklarla topoynar birakin gule gule gitsin giderkendebonservisini de alsin gitsiiiiin
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • OttoMan 8 ay önce Şikayet Et
  Akıllı çocuk
  Cevapla
 • VATANDAŞ 8 ay önce Şikayet Et
  iki gol atinca kendilerini bir sey zannediyorlar.bir yil boyunca ne yaptin diye sorarlar adama?
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Samii 8 ay önce Şikayet Et
  Bırakın gitsin kalırsa seneye saçlarını boyatır. Gece klüplerinden çıkmaz.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • isteyen gider! 8 ay önce Şikayet Et
  adam akıllı para verirlerse satın gitsin!
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • dursun özbek 8 ay önce Şikayet Et
  tamam
  Toplam 3 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber