Podolski'den Sinan Gümüş'e transfer tavsiyesi

Benfica'nın peşinde olduğu genç oyuncu, Lukas Podolski'ye danıştı. Aldığı cevap; "Maceraya gerek yok. Galatasaray'da devam etmelisin" oldu

Podolski'den Sinan Gümüş'e transfer tavsiyesi
Podolski'den Sinan Gümüş'e transfer tavsiyesi
GİRİŞ 24.05.2017 11:36 GÜNCELLEME 24.05.2017 11:37
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Galatasaray'da sezonun genelinde hayal kırıklığı oluşturan Sinan Gümüş, Osmanlı maçında gösterdiği performansla ve attığı golle camiayı yeniden heyecanlandırdı.

Sezon içinde yaptığı hataları kabul eden ve konsantrasyon kaybı yaşadığını itiraf eden genç yetenek, Tudor'un kendisine verdiği şansı iyi değerlendirdi.

Portekiz kulübü Benfica'nın ilgilendiği Sinan, üzerindeki olumsuz algıyı kırıp hocasıyla arasını düzeltse de kafası oldukça karışık. Menajeriyle sürekli istişare halinde olan futbolcu kendisine ağabeylik yapan Podolski'den de tavsiye istedi.

YÖNETİMİN FİKRİ DEĞİŞTİ

"Kalmak mı yoksa gitmek mi benim için daha iyi olur" diye Alman yıldıza danışan Sinan, "Senin için zor bir dönem oldu ama yeniden ayağına bir şans geldi. Her şeyi daha iyi yapmak senin elinde ve burada insanlar seni seviyor. Maceraya gerek yok. Takım seneye Avrupa'da da olacak. Kal ve parla" cevabını aldı.

Podolski, bilmediği bir lige gitmenin her zaman büyük bir risk olduğunu genç arkadaşına iletirken, "Ben dahil herkesin kariyerini incele. Sonrasında kararını yine sen ver. Bir yere yıldız olarak gitmekle, genç yetenek olarak gitmek farklı" ifadelerini kullandı.

Öte yandan oyuncuyu satmaya koşullanan Galatasaraylı yöneticiler de Sinan'ın son performansından sonra fikir değiştirdi.

ETİKETLER
lukas podolski
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • erdem 1 yıl önce Şikayet Et
    bu çocukta iş var
    Cevapla
  • Abdullah 1 yıl önce Şikayet Et
    burdan başka bir yerde yatarak para kazanamazsın demiştir belkide
    Cevapla