Galatasaray'da olağanüstü seçim zirvesi

Galatasaray'da Dursun Özbek yönetimini devirmek için olağanüstü bir zirve gerçekleşti. Zirveden seçim kararı çıktı.

Galatasaray'da olağanüstü seçim zirvesi
Galatasaray'da olağanüstü seçim zirvesi
GİRİŞ 20.03.2017 21:54 GÜNCELLEME 21.03.2017 10:12
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç ile sarı kırmızılı kulübün eski başkanlarından Faruk Süren bugün (20 Mart Pazartesi) öğleden sonra Kuruçeşme'deki Galatasaray Adası'nda bir araya gelip, Dursun Özbek ve yönetimini seçime götürmek için karar aldılar.

Galatasaray'ın 'İnan ağabeyi' olarak bilinen ve aynı zamanda "Derin Galatasaray'ın" lideri olarak görülen İnan Kıraç, Dursun Özbek ve yönetiminin Galatasaray'ın bu zor dönemine uygun yönetim olmadığı görüşüyle ciddi bir hareket başlattı. İnan Kıraç, efsane Başkan Faruk Süren ile bir araya gelerek Dursun Özbek yönetiminin bir an evvel seçime gitmesi için camiayı harekete geçirme kararı aldı.

İnan Kıraç ve Faruk Süren'in yanı sıra daha önce yönetimlerde görev almış bazı isimlerin de bu toplantıda yer aldıkları bildirildi. Galatasaray'da büyük ağırlığı olan bu ikilinin, olağanüstü seçim kararı sonrasında da, yeni yönetimde yer alması gereken kişiler için de ayrı bir çalışma başlattıkları öğrenildi.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Erdal 1 yıl önce Şikayet Et
    Bu bildiğimiz darbe... Sanki dursun gitse yerine süper birisi mi gelecek? Hepsi birbirinden beter. Abdurrahim albayrak ve ali dürüst gibi adamları yönetimden çıkarıp, Özbek gibi futboldan anlamayan adamları yönetime aldılar. Artık birisi bizi şu lise zihniyetinden kurtarsa. Halka açılsak. Halkın takımı olsa ne olurdu? Ortalama yaşı 60-65 olan bir yönetim kurulu ve üyelerden hiç bir hayır gelmez.
    Cevapla
  • Barbar 1 yıl önce Şikayet Et
    Çok haklısın kardeşim, ne zaman liselilerden kurtulup şu ’burjuva’ kimliğimizi atarsak o zaman yönetimde iyiye giden şeyler olabilir.
    Cevapla