Galatasaray'ı karıştıracak açıklamalar

Trabzonspor deplasmanına gitmeyen Levent Nazifoğlu'nun 'yakın çevresine' şok açıklamalar yaptı.

Galatasaray'ı karıştıracak açıklamalar
Galatasaray'ı karıştıracak açıklamalar
GİRİŞ 19.03.2017 03:13 GÜNCELLEME 19.03.2017 13:21

Beyaz Futbol programının iddiasına göre Levent Nazifoğlu'nun sözleri:

"Antalya'daki olayı organize eden Alper Narman'dır. Otobüse saldıranlarla ilişkisi olan adam Alper Narman'dır. Bu adam takım uçağıyla Trabzon'a gelmek istedi. Başkan Dursun Özbek'e ricada bulundum bu bizle gelmesin diye. Bir de baktım uçakta. Başkanım bu Alper gelirse olmaz. Futbolcular da biliyor bunun yaptığını. Bu uçakla gelemez. Başkan da 'Bu bizim yöneticimiz. Ben yöneticiye gitme diyemem.' dedi. O zaman o gitsin ben gitmiyorum dedim. Başkan gitmem için rica etti ama hayır dedim ve tepkimi koydum. Alper varsa ben gitmiyorum dedi ve gitmedim. Bu kadar basit.

"BANA KİMSE YASAK GETİREMEZ"

Kimse bana yasak falan getiremez. Bana biri yasak Başkan ancak bana 'Bu hafta konuşma' diye rica edebilir. Ben çıkıp orada durmaya, konuşmaya bayılan bir adam değilim ki. Ben bugün oradan ayrılmaya kalktığım zaman en mutlu günüm olacak. Milletle uğraşıyorum. Herkes bir şey uyduruyor. Herkese cevap mı vereceğim? Bugün yine herkes yalan şeyler yazmış. Allah'tan korkmuyorlar ki.

"ARTIK HER ŞEYİ YAPABİLİRİM"

UltrAslan benim gitmemi istedi. Alper Narman vasıtasıyla istedi. Başkan da kesinlikle böyle bir şey olmaz. Levent benim en güvendiğim insan. Ben onsuz yapapam dedi. Ben de gidip başkana dedim ki başkanım ben de yoruldum, bırakayım. Hayır bırakamazsın dedi o da. Bırakamazsın. Onlara papuç mu bırakacağız dedi. Ben istersem deplasmana giderim ama gidip yalancılarla uğraşmak istemiyorum. Bu işi artık yapmak istemiyorum. Başkan zor durumda kalmasın diye konuşmuyorum. Ama zaten Mali Genel Kurul rahat geçecek. Bundan sonra her şeyi yapabilirim. İstifa edebilirim. İstifa edip konuşabilirim.

"ALSINLAR GALATASARAY'I NE YAPARSA YAPSINLAR"

Ben kimseye papuç bırakmam. Kimseyi de dinlemem. Yönetim ve Dursun Özbek bana destek olmadı. Biz orada mücadele veriyoruz. Yani adamlar ismimizi yazıyor. Ergin Ataman'ın da öyle. Başkan sanki öyle işler olmuyormuş gibi davranıyor. Herkes kulağının üzerine yatmış. Herkes korkak. Herkes rant, bir şeyleri götürme peşinde. Bundan sona ailemle birlikte tatile çıkmak istiyorum. Lanet olsun. Alsınlar Galatasaray'ı ne yapıyorlarsa yapsınlar. Bu kadar hain insanın bir arada olduğunu toplumda ne olur. Türk futbolunun içerisideki herkesten nefret ediyorum. Galatasaray 90. dakikada gol atıyor. 3 dakika uzatma var. Yönetim istifa diye bağırıyorlar. 3 dakika takımını destekle sonra ne yapıyorsan yap. Sen demek ki Galatasaray'ın kazanmasını istemiyorsun"

YAZDIR
YORUMLAR 9
 • kayı boylu 1 yıl önce Şikayet Et
  1 gs. futbol takımında kaleci muslera ve 3 oyuncu dışındaki özellikle yerli oyuncularda onur,haysiyet,gurur,şeref diye birşey yok keza yönetim tamda yönetime uygun bir oyuncu kalabalığı.
  Cevapla
 • Trabzonsporlu 1 yıl önce Şikayet Et
  Daha beter ol gs. Yıllardır yaptıklarınızın bedelini elbet çok daha ödeyeceksiniz
  Cevapla
 • Rizeli 1 yıl önce Şikayet Et
  Sacma..sen feneri galatasaryla karistrma..sizi celme onlar takti
  Cevapla
 • Cimbom23 1 yıl önce Şikayet Et
  hamsiye bak sen iki mac aldı sesleri açıldı
  Cevapla
 • ugr46 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne yapmış gs hamsiler
  Cevapla
 • Kınalı Yapıncak 1 yıl önce Şikayet Et
  İngiltere'de , ilkokul öğrencisi expreess yerine make fiilini kullansın Öğretmen kapıyı gösterir. Aman Türkçeye sahip çıkalım. İnsanları mankurtlaştırmaya yönelik ;'' sıkıntı yok ,açıkçası , yapmak'' kelimelerini bozuk plak gibi tekrar etmeyelim.
  Cevapla
 • Kınalı Yapıncak 1 yıl önce Şikayet Et
  Açıklamalarda bulundu. Her eylemde yapmak fiili kullanılmaz şeker kardeşim.
  Cevapla
 • Turan 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu adam harbi delikanlı. Fenerbahçeli olarak helal olsun diyorum. Dobra.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle