Sabri'ye ağır sözler! 'Bak sen şu bacaksıza'

Fatih Altaylı, Galatasaray'ın Kasımpaşa ile oynadığı maçta Sabri Sarıoğlu'nun kaptanlık bandını takmaması konusunda açıklamalarda bulundu.

Sabri'ye ağır sözler! 'Bak sen şu bacaksıza'
Sabri'ye ağır sözler! 'Bak sen şu bacaksıza'
GİRİŞ 26.04.2016 14:48 GÜNCELLEME 26.04.2016 14:52
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

İşte Fatih Altaylı'nın dikkat çeken sözleri...

''Sabri dua etsin ben Galatasaray’da yönetici değilim. Sen kimsin de Galatasaray’ın kaptanlık bandını reddediyorsun. Üç kuruş para kazandın ki onu da Galatasaray’dan kazandın, iki tane (emanet veya kendinin) iyi otomobile bindin diye adam mı oldun! O Galatasaray’ın kaptanlık bandı eğer sana verildiyse, inanç sahibiysen onu besmeleyle koluna takacaksın. İnanç sahibi değilsen de saygıyla. Bak sen şu bacaksıza. Kaptanlık bandını reddediyormuş. Yemin ederim Florya’nın kapısından sokmazdım.''

''FENERBAHÇE'Yİ KUTLAMAK LAZIM''

''Keyifli bir lig izliyoruz. Fenerbahçe’yi de kutlamak lazım. Her yıl bu keyfin bir parçası oluyor. Kim şampiyon olursa olsun, Fenerbahçe yarışın ikinci tarafı oluyor. Galatasaray’la, Beşiktaş’la, Bursa’yla yarışan hep Fenerbahçe oluyor. Şu kadarını söyleyeyim sorunuza cevap olarak: Bu stresli yarışın diğer tarafı G.Saray olsaydı, muhtemelen şampiyon Galatasaray olurdu, çünkü strese çok daha dayanıklı.''

YAZDIR
YORUMLAR 8
 • Altaysız 2 yıl önce Şikayet Et
  FenerBahçe'yi Takdir etmesi zorunuzamı gitti? iyi günde herkes Gs'li olur zor günde esas olan taşın altına elini koymaktır Sabri GS'lidir kalpten ama sevgi ile bağlı olduğu yere saygıda duymak zorunda ki zaten işi bu işine saygı duymak zorunda.
  Cevapla
 • mehmet 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu adam Altay dır Ama Fatih degildir Tanıdıgım FATİH lerin hepsi gercekten basiret sahibi insanlar Ama bu sefer yanılttı beni bu Altaylı nedense
  Cevapla
 • adem 2 yıl önce Şikayet Et
  saçmalık.. adam işini yapıyor parasını alıyor, iki otomobil aldı, gs'den para kazandı diye kendine haksızlık yapıldıysa eğer, buna karşı tepki gösteremez mi? ya da geri plana atıldıysa, buna karşı çıkamaz mı? köle mi lan bu adam.. altaylı sen bu adamın gsnin içinde neler yaşadığını biliyor musun?yani gecen gündüzün bu adamla mı geçiyor da, adamın tepkisine kızıyorsun.. sen kimsin ki..
  Cevapla
 • fth23 2 yıl önce Şikayet Et
  sen kimsin hayatında kaç kere futbol oynadında futbol eleştirmenliği yapıyorsun.ister takar ister takmaz adamın hür iradesi sanene!!!
  Cevapla
 • amca 2 yıl önce Şikayet Et
  bi sus be adam bi sesini kes. her problemli dönemde ortaya çıkıp karışıklık yaratmaya çalışma. Aynı Adnan ÖZTÜRK gibi. Ölü soyucu tipi var sizde.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle