Hamzaoğlu'dan Denayer'e özel görev!

Kazakistan temsilcisi Astana karşısında kritik bir karşılaşmaya çıkacak olan Galatasaray'da Hamzaoğlu, Denayer'e özel görev verdi.

Hamzaoğlu'dan Denayer'e özel görev!
Hamzaoğlu'dan Denayer'e özel görev!
GİRİŞ 30.09.2015 11:24 GÜNCELLEME 30.09.2015 11:31

Şampiyonlar Ligi’nin ilk maçında kendi sahasında Atletico Madrid’e 2-0 mağlup olan Galatasaray bugün Kazakistan temsilcisi Astana karşısında kritik bir karşılaşmaya çıkıyor. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu haftalar öncesinden Astana ile ilgili detaylı bir çalışma yaptı. Sarı-Kırmızılıların analiz ekibi de Kazakistan temsilcisiyle ilgili detaylı bir raporu Hamzaoğlu’na verdi.

HÜCUM SİLAHI

Verilen bu raporda Astana’nın 10 numarası ve sol kanatta oynayan Foxi Kethevoama ismi ön plana çıkarıldı. 29 yaşındaki Orta Afrikalı oyuncunun takımın hücum ve asist yükününü çektiği dile getirildi. Bu oyuncunun iyi marke edilmesi durumunda ise Astana’nın hücum gücünün yarısından çoğunun durdurulmuş olacağı da ifade edildi. Galatasaray’ın sağ bekinde Jason Denayer oynayacak. Belçikalı isme, hızlı ve güçlü olan 20 yaşındaki oyuncuya Foxi’yi kitleme görevi verildi. Hamzaoğlu, oyuncusundan hücuma destek vermesini de bekliyor. 29 yaşındaki Foxi geçtiğimiz sezon 32 resmi maçta 6 gol, 17 asistlik performans sergiledi. Orta Afrikalı futbolcu bu sezon ise 7 müsabakada 1 asist yaptı.

KAYNAK: BUGÜN
YAZDIR