Sneijder'in performans sırrı belli oldu!

Wesley Sneijder, baba olacağını öğrendikten sonra form grafiğinde müthiş bir yükseliş yaşıyor.

Sneijder'in performans sırrı belli oldu!
Sneijder'in performans sırrı belli oldu!
GİRİŞ 07.04.2015 09:58 GÜNCELLEME 07.04.2015 09:58

Son haftalarda müthiş bir form grafiği yakalayan Hollandalı futbolcunun sırrı, eşi Yolanthe Cabau’dan aldığı haberde saklı.

Yolanthe’nin hamile olduğunu öğrendikten sonra Hollanda formasıyla Türk Milli Takımı’na karşı son dakikada beraberlik golünü atan Sneijder, sevincini emzik hareketi yaparak göstermişti. 3 gün sonra İspanya’ya karşı gol pası vererek galibiyette pay sahibi olan 30 yaşındaki yıldızın son kurbanı Kayseri Erciyes olmuştu.

Golleri hediye etti 

Attığı 2 gol ve ortaya koyduğu futbolla Galatasaray’a çok kritik 3 puanı getiren Sneijder, mevcut kadronun en önemli ismi olduğunu bir kez daha kanıtladı. Adeta ikinci baharını yaşamaya başlayan Sneijder, attığı tüm golleri eşine ve henüz anne karnındaki yavrusuna hediye ediyor. Onun bu formu en çok da teknik heyet ve taraftarın yüzünü güldürüyor. Galatasaraylılar açısından bir başka sevindirici gelişme, Sneijder’in takım içinde de sorumluluk almaya başlaması. Melo, Burak gibi yıldızların yokluğunda takım arkadaşlarını ateşleyen tecrübeli oyuncu, zaman zaman takım savunmasına da yardım ediyor.

ETİKETLER
baba wesley sneijder
YAZDIR