Kulüpler Birliği'nden Özhan Canaydın paylaşımı

Kulüpler Birliği Vakfı, Galatasaray'ın ve vakfın eski başkanı merhum Özhan Canaydın'ın vefatının 10. yıl dönümü için mesaj yayımladı.

Kulüpler Birliği'nden Özhan Canaydın paylaşımı
Kulüpler Birliği'nden Özhan Canaydın paylaşımı
GİRİŞ 22.03.2020 12:11 GÜNCELLEME 22.03.2020 12:11

Kulüpler Birliği'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Türk sporunun en centilmen isimlerinden, vakfımızın eski başkanlarından Özhan Canaydın'ın aramızdan ayrılışının 10. yılında; sevgi, saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz" ifadelerin kullanıldı.

Galatasaray, Özhan Canaydın'ı unutmadı

Galatasaray, eski başkanı Özhan Canaydın'ın vefatının 10. yıl dönümü için mesaj yayımladı.

Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden Özhan Canaydın ile ilgili yapılan paylaşımda, "Özhan Canaydın spora sadece başarı ve mücadele anlamı yüklemeyen; saygı, dostluk ve sevgi içinde olması gerekliliğini ortaya koyan, beyefendiliği ve centilmenliği ile tüm Galatasaray camiasının sevgisini kazanırken, temsil ettiği değerlerle zoru başararak tüm rakiplerinin de saygısını kazanan ender yöneticilerden biriydi. Galatasarayımıza hem sporcu hem de yönetici olarak hizmet etmiş; Türk sporunun unutulmaz isimlerinden, eski başkanımız Özhan Canaydın'ı aramızdan ayrılışının 10. yılında; sevgi, saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz" denildi.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
özhan canaydın
YAZDIR