Ordu, amatör futbol tesisine kavuştu

Ordu 1. Amatör Küme 2017-2018 sezonu, Karşıyaka Mahallesi’ndeki tesislerde yapılan gösteri maçıyla başladı. c

Ordu, amatör futbol tesisine kavuştu
Ordu, amatör futbol tesisine kavuştu
GİRİŞ 13.11.2017 19:27 GÜNCELLEME 13.11.2017 19:27

Başkan Enver Yılmaz’ın yer aldığı gösteri maçı ile Karadeniz Bölgesi’nde örnek gösterilen Karşıyaka’daki futbol sahaları da hizmete girmiş oldu

GÖSTERİ MAÇI İLGİ ÇEKTİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak’ın yanı sıra Orduspor’un efsane futbolcuları, il protokolü ve futbolun içindeki isimlerin buluştuğu gösteri maçıyla birlikte Altınordu Karşıyaka Mahallesi’ndeki amatör futbol kulüpleri için oluşturulan 3 nizami futbol sahası hizmete girdi.

İLİMİZE HAYIRLI OLSUN

Başkan Enver Yılmaz, çalışmalar sonrasında muazzam bir tesisin ortaya çıktığını ifade ederek, “Muazzam tesisimizi güzel bir havada ve iyi bir atmosferde ilimizin hizmetine açtık. Yeni sahamızda, şehrimizde spor camiasına yıllarca hizmet etmiş kişilerin de yer aldığı güzel bir müsabaka oldu. 2 sentetik ve bir doğal çim sahadan oluşan bu tesisimizde bundan sonra hem amatör hem de üçüncü lig maçları oynanacak. 5-6 aylık bir aradan sonra Ordu amatör futbolu yeni tesislerine kavuştu. Tesisimizi gören herkes olumlu düşüncesini bizlerle paylaşıyor. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İlimize hayırlı olsun” dedi. 

Sezon açılışında gösteri maçı ile yeni tesisler görücüye çıkarken, oynanan müsabaka ise nefes kesti. Seyir zevki yüksek ve tempolu geçen maçta kazanan dostluk oldu.

 

YAZDIR