Fatih Terim'den sürpriz karar! Ayrıldı...

Fatih Terim ile beraber işletmelerinin yan tarafındaki dükkanı basan Volkan Bahçekapılı ile Ahmet Baran Çetin'in olaylı restoranı boşalttıkları iddia edildi.

Fatih Terim'den sürpriz karar! Ayrıldı...
Fatih Terim'den sürpriz karar! Ayrıldı...
GİRİŞ 09.11.2017 09:29 GÜNCELLEME 09.11.2017 10:39
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Geçtiğimiz yaz aylarına damga vuran eski Milli Takım Direktörü Fatih Terim ve damatlarının mekan basma olayı, sıcaklığını koruyor.

Fatih Terim'in damatları Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran Çetin, Alaçatı'da açtıkları restoranı boşalttı. Fatih Terim ile birlikte restoranlarının yanında bulunan kebapçının sahibi Selahattin Aydoğdu ile yaşanan olaylar sonrasında Fatih Terim, milli takımdan ayrılmıştı. Bahçekapılı ve Çetin'in de yaşanan olayların içinde olmasının ardından, mekan yaz boyu açık kalmasına rağmen damatların beklenen işi yapamadığı iddia edilmişti.

EVİNİ DE SATIŞA ÇIKARDI

Yeni Asır'ın haberine göre, tüm gelişmelerin ardından Fatih Terim'in damatları önceki gün olayın yaşandığı restoranlarındaki işletmeyi kapatarak, eşyalarını kutulara doldurduktan sonra restoranı boşalttı. 

İki mekan arasındaki paravan yüzünden çıkan ve karakolluk olunan kavga olayının ardından Fatih Terim ve damatları bir daha Çeşme'ye gelmedi. Terim'in Alaçatı'da bulunan evi kiraya verildi. 

Restoran önceki gün boşaltılırken, Fatih Terim'e ait olan Alaçatı'daki deniz kenarında yer alan taş evin de satışa çıkartıldığı iddia edildi.

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Adalet ünlü yada sade vatandaş olmaya bakmaz. Mekan basmak ta ne oluyor?
  Cevapla
 • E.A 1 yıl önce Şikayet Et
  Yani bu yüzden mi Milli Takımı yaktılar? Hadi ya bizde yedik Fatih Terim Arda bey Milli Takımı bıraktığı için kovuldu. Bahane olarak da mekan basma işini ileriye sürdüler.
  Cevapla
 • kendisi 1 yıl önce Şikayet Et
  tesbittir
  Cevapla