MHK'dan Cüneyt Çakır ayarı!

2015-2016 sezonu Merkez Hakem Kurulu kış seminerinde hakem hatalarının gösterildiği videoda Cüneyt Çakır'ın verdiği kararlar yer almadı.

 • GİRİŞ09.01.2016 11:38
 • GÜNCELLEME09.01.2016 11:38
MHK'dan Cüneyt Çakır ayarı!

Merkez Hakem Kurulu'nun, Antalya'da önceki gün gerçekleştirilen kış seminerinde Süper Lig ve PTT 1. Lig'deki hakem hataları için bir video hazırlanırken, Cüneyt Çakır'ın verdiği yanlış kararlara yer verilmedi.

Antalya'da düzenlenen MHK kış seminerinde Süper Lig ve PTT 1. Lig'de görev yapan hakemlerin yanlış verdiği kararlar hazırlanan bir video ile barkovizyona yansıtıldı.

Hakemlerin hatalarının izletildiği esnada sıkıntılı anlar yaşadığı gözlemlenirken, bir nokta dikkatlerden kaçmadı. Hazırlanan videoda bu sezon birçok maçta görev yapan Cüneyt Çakır'ın hatalarına yer verilmediği gözlemlenirken, bu olay sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve Çakır'a ayrılacık tanındığı vurgulandı.

İlk yarıda yapılan bariz hakem hatalarının hazırlandığı videoda yer almayan Cüneyt Çakır'ın en çok dikkat çeken yanlışı ise Trabzonspor-Galatasaray maçında Erkan Zengin'in şutunda Denayer'in topu elle kesmesi sonucu Bordo-Mavililerin penaltısını es geçmesi olmuştu.

Etiketler

Yorumlar2

 • musa 2 yıl önce Şikayet Et
  hataların yarısı zaten çakırdan geliyo
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • vatandaş nuri 2 yıl önce Şikayet Et
  mhk ayrımcılık yapma neyse onu göster
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Sonraki Haber