PFDK'dan Kocaman ve Caner'e ceza

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a 1, sarı-lacivertli futbolcu Caner Erkin'e de 2 maç ceza verdi.

PFDK'dan Kocaman ve Caner'e ceza
PFDK'dan Kocaman ve Caner'e ceza
GİRİŞ 22.11.2012 20:56 GÜNCELLEME 22.11.2012 21:14
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a 1, sarı-lacivertli futbolcu Caner Erkin'e de 2 maç ceza verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a 1, sarı-lacivertli futbolcu Caner Erkin'e de 2 maç ceza verdi. Kurul ayrıca, Fenerbahçe Kulübü'ne 50 bin, Aykut Kocaman'a 10 bin, Caner Erkin'e de 20 bin lira para cezası verilmesini kararlaştırdı.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 10
 • Ahmet Kzl 6 yıl önce Şikayet Et
  adalet buysa.... sözde aykut kocamanın cezasını para cezasına (50 bin tl) çevirerek onaylayanlar aynı suçtan (eğer suçsa) nurullah sağlamın cezasını 1 yıl erteleyebiliyorlar. bu mu adalet? suçu olmayan caner'e ceza vermeyi borç bilenler, suçunu itiraf eden veysele dokunmuyorlar bile. bu mu adalet? diyorlar ki siz suçsuz olsanız bile biz size ceza veririz sizde kim oluyorsunuz. şike palavrasıyla halkı uyutanlar fenerbahçe taraftarını uyutamazlar. hep destek tam destek. fenerbahçeli takımına geçen yıl olduğu gibi bu yılda daha çok sahip çok. yoksa oynanan oyunu bozamazsın!
  Cevapla
 • hilal71 6 yıl önce Şikayet Et
  aykut'un. "3 temmuz'dan itibaren camiamıza karşı ......" diye başlayan tüm konuşmaları adli açıdan suçtur.ama halen bu konuda aykut için herhangi bir işlem başlatılmamıştır.federasyon aykut için bir maç ceza vermiş onu da iptal edip paraya çevirmiş(50 bin lira).amaç feneri bitirmek veya ele geçirmek olsaydı bu işler böyle olmazdı.tamamıyla feneri koruma ve kollama yapılmaktadır.garibim fenerliler bunu bile farkedemiyor.
  Cevapla
 • Fatih Cingöz 6 yıl önce Şikayet Et
  önce yönetmeliklere bir bakın. bizim futbol bilgini toplumumuz bu konuda da elbette yorumunu yapar. bir defa hiç kimse fb ye düşmanlık yapıyorlar saçmalığını idia edemez. fb nin şike davasından nasıl kurtarıldığı ortada. fb ye bir düşmanlık olsaydı o düşmanlarınız sizi çoktan 2. lige göndermişti bile. ayrıca verilen cezanın hakem raporları doğrultusunda normal olduğunu, yönetmelikler gereği olduğunu bilmeden ona buna iftiralar atmakdan da geri durmamış bazı arkadaşlar. aykut önceki hafta konuştu gs yi suçladı, bu hafta caner üzerinden hem gs hem hakemler hem de federasyon ( fb nin emrindedir sakın unutmayın) baskı altına alınmak istenmektedir. aykut a 1 maç ceza verilmiş buna da bizim fb liler öfke kusuyor. adamın geçen haftaki basın toplantısında söyledikleri türk ceza kanununa göre çok ciddi suçtur. biraz düşününce herkes neyin ne olduğunu görüyor zaten.
  Cevapla
 • Barbaros Gülcan 6 yıl önce Şikayet Et
  askerlikte bir lakap vardır.. osman çelebi derler bazı kendini bilmez hadsiz ve adaletsiz zalimlere... anlayan anlamıştır.
  Cevapla
 • umut demirtaş 6 yıl önce Şikayet Et
  tebrikler pfdk. tüm yorumcular caner in cezası iptal olabilir derken birileri fena halde fenerbahçeyi ele geçirme derdinde. bu olayın sandığı etkileyeceği kesin.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle