Semih Özsoy: Dost görünüp iş çevirmek isteyenler var

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Medipol Başakşehir maçı sonrası konuştu.

Semih Özsoy: Dost görünüp iş çevirmek isteyenler var
Semih Özsoy: Dost görünüp iş çevirmek isteyenler var
GİRİŞ 25.01.2020 23:20 GÜNCELLEME 25.01.2020 23:23
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Medipol Başakşehir galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu.

 

 

"DOST GÖRÜNÜP İŞ ÇEVİRMEK İSTEYENLER VAR"

Galibiyeti değerlendiren Semih Özsoy, Vedat Muriqi'nin Gaziantep FK maçındaki kartı nedeniyle PFDK sevk edilmesiyle ilgili gelen soruya yanıt verdi ve şu açıklamaları yaptı; "Ersun Hoca ve takımı kutluyoruz. Çok iyi ve güzel oynadılar, mutluyuz, hepsini ayrı ayrı tebrik ediyoruz. Niyet okumayla sevk edildi. Biz bu filmi çok gördük. Zoraki kararla, itelemeyle gözlemci raporunda yazmayan Vedat Muriqi'yi PFDK'ya sevk ettirdiler. Kaybettirip sonra bulduk diye sevindiler. Kimin, neden yaptığını biliyoruz. Bu 4-17 kültürü. Bunlarla mücadelemiz devam edecek. Bizde sizdeniz, bizde sizdeniz diyenler var, onların da farkındayız. Camı kırıp, sonra kapının önünden camcı olarak geçenler var. Fenerbahçe büyüktür, her şeyi görür, duyar ve zamanını bekler. Ali Başkan, camiasına her şeyi en iyi şekilde anlatır. Bu kooparatif yapının içerisinde Fenerbahçeliler de var, bundan üzüntülüyüz. Yüz yıllardır mücadele ettiklerimiz belli. Fenerbahçe'ye dost görünüp, iş çevirmek isteyenler var. Son zamanlarda Fenerbahçe'nin büyüklüğünü tatmayanlar var, ikazımız olsun, Fenerbahçe ile bu diyaloglara girmemeliler kendileri adına faydalıdır."

 

 

MUSTAFA CENGİZ SÖZLERİ

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Ali Koç'un 'Canlı yayına başkanlar olarak çıkalım' çağrısına olumlu yanıt vermesiyle ilgili sorulan soruyu cevaplayan Semih Özsoy "Mustafa Cengiz eğer başkanımızla canlı yayına çıkmak istiyorsa, umarım demiştir, umarım sonra da kabul eder, dediğini söyler, Ali Başkan olumlu cevap verir. Devletimiz, kulüplere her zaman destek vermiştir. Bankalar Birliği ile görüşmelerde şartlar bize uymuyor." diye konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Cansu 2 ay önce Şikayet Et
  Dağıtın özer deyip de üç büyük tarafından yönetilen federasyonu.Küçük takımlarda iş yok güçlerinin farkında değiller.On beş takımlık bir lig kursunlar.Üç büyükler de kendi aralarında zil çalıp oynasınlar.
  Cevapla
 • Yiğidokürşad 2 ay önce Şikayet Et
  yeter be yeter ağladınız...yıllardır bıktık sizi dinlemekten
  Cevapla
 • selahattin 2 ay önce Şikayet Et
  Vay arkadaş bu süper lig kulüplerinin başkanları yardımcıları ne ağladı arkadaş biz de zor duruma düştük kimseye aglamadik ben geçen hafta beş yüz tl borc bulamadım düştün dostun yok dediler utanin artık ya
  Cevapla
 • davud 2 ay önce Şikayet Et
  Süper fitneci bu adam. CHP li sanırım.
  Cevapla
 • Samii 2 ay önce Şikayet Et
  Devlet kulüplere destek verir sizlerde kongrelerinizde çıkar her şey güzel olacak dersiniz gezi gibi olaylara destek verirsiniz. Devlet kulüplere en ufak yardımda bulunmamalı.
  Cevapla