Fenerbahçeli taraftarları çıldırtan sözler!

“Madem tekrar istiyorsunuz, o zaman her şey güzel olacak” diye tweet atan Metin Şen’e taraftarlar, "Siyaseti bırakın, F.Bahçe’yi kurtarın. FB’yi siyasete sokmayın. Formayı çıkarın ne yaparsanız yapın" tepkisi gösterdi.

Fenerbahçeli taraftarları çıldırtan sözler!
Fenerbahçeli taraftarları çıldırtan sözler!
GİRİŞ 09.05.2019 12:05 GÜNCELLEME 09.05.2019 12:07
Bu Habere 135 Yorum Yapılmış

YSK’NIN İstanbul’da Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin yenilenme kararının ardından kulüpleri temsil eden kişiler siyasi söylemlerden uzak dururken, Galatasaray divan kurulu üyesi Hayri Kozak ve Fenerbahçe’nin yöneticisi Metin Şen dün bu geleneği bozdu.

Taraftar Komitesi, Pazarlama ve Gelir Yaratma Yardımcısı olarak yönetimde yer alan Metin Şen, “Madem tekrar istiyorsunuz, o zaman her şey güzel olacak” şeklinde Twitter’dan bir mesaj paylaştı.

Bazı kişiler destek verse de Sarı-Lacivertli taraftarların çoğunluğu, Metin Şen’in davranışına tepki gösterdi. Sarı-Lacivertliler, “Siyaset yapacaksanız, formayı çıkartın” şeklinde tavsiyede bulundu.

 

 

CHP İLÇE BAŞKANI MI, YÖNETİCİ Mİ?

İşte Metin Şen’e yönelik bazı taraftarların tepkileri:

 

 

@81Sadik: İstifa et siyasete atıl kimsenin umurunda değil. Her görüşten taraftarı olan bir kulüp yöneticisi bunu yapmamalı.

@BMOFII: Düşüncen ne olursa olsun, Fenerbahçe’ye siyaseti karıştıramazsın! Bize Aziz Yıldırım’ı özlettirmeyin!

@Fenerbahce17341: ‘Her şey güzel olacak dediler’ düşüyorduk az kaldı:) CHP ilçe başkanı mısın, yönetici misin? Hayırdır ya karşıt görüşlü taraftarın yok mu senin?

@fikri_bircan: Fenerbahçe’nin hali gibi mi?

@Mhmt1632: ‘Her şey güzel olacak, güneşli günler göreceğiz’ dediniz. Gördük. Ali Koç’u da batırdınız takımı da. Sıra devlete geldi herhalde.

@Aykutarlii: Kulübü idare edemiyorsun, siyaset yapıyorsun!

@MOS1968: Bize FB’den bahset. O tarafı da bize bırak.

@mkaraelmas: Destek verdiğiniz kişi 3 Temmuz’da ‘Her şey çok güzel olacak’ diyordu. Söylediklerini bir izleyin.

@ahmet_yokus: Bunu Fenerbahçe’nin bugünkü durumunun sorumlusu mu diyor!

@Gencay_tekneci: Fenerbahçe için de her şeyin güzel olmasını istiyoruz. O yüzden sen ve … düşün artık Fenerbahçe’nin yakasından.

@furkanalatas19: Fenerol kampanyası ile ilgili 1 tweeti bile bulunmayan FB YKÜ’si.

@sercankartop: İmamoğlu değil miydi ‘Fenerbahçe şike yaptı’ diyen. Biz neden karışıyoruz ki siyasete.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
metin şen
YAZDIR
YORUMLAR 135
 • belde 3 ay önce Şikayet Et
  anlaşıldı bunlar da celladına aşık olanlardan. yıllarca daha 2000 li yıllara kadar doğuda yanlış politikalar sonucu bir sürü vatandaşımız mağdur oldu. fakat aynı tarafta görünen birtakım marjinal parti ve taraftarları da şimdi görünen cellatlarına aşıklar. maksat başka ey millet. maksat bu millete diz çöktürmek, bu milletin tüm insani ve ekonomik kaynaklarını müstemlekelere peşkeş çekmek.
  Cevapla
 • Varlık 3 ay önce Şikayet Et
  Aziz Başkannnnnn çok arayacaz seni çoookkkkk
  Cevapla
 • Ü.Y 3 ay önce Şikayet Et
  Ali koç un bu işi yapamayacağını tahmin etmiştim. kulubü siyasete alet etmeyin. ederseniz ERDOĞANI size değil babamın oğlu olsa değişmem.davamızın arkasındayız.
  Cevapla
 • Yücekul 3 ay önce Şikayet Et
  Ak parti zamanında ne kadar palazlanan iş adamı şarkıcı türkücü televizyoncu varsa hepsi ilk fırsatta ak partiye sırtını döndü. eee ne demişler yola cıktığını yolda bulduğunla değiştirme
  Cevapla
 • İSME GEREK YOK 3 ay önce Şikayet Et
  Acun Ilıcalı;Tayyip çi gibi görünüp diğer safta yer alman hiç etik değil.Rengini belli et.İktidarın avantajlarından faydalan sonra da diğerleri ile beraber ol.Tayyip Erdoğan görsün bunları..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle