Obradovic: Çok büyük bir başarı

Fenerbahçe Beko'nun başantrenörü Zeljko Obradovic, Zalgiris Kaunas'ı eleyerek Final-Four'a kalmaları hakkında konuştu.

Obradovic: Çok büyük bir başarı
Obradovic: Çok büyük bir başarı
GİRİŞ 26.04.2019 00:59 GÜNCELLEME 26.04.2019 00:59

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımının Başantrenörü Zeljko Obradovic, Zalgiris Kaunas deplasmanında alınan galibiyeti değerlendirdi.

İşte Zeljko Obradovic'in açıklamaları;

"Final-Four'a beşinci kez kalabilmek gerçekten çok büyük bir başarı. Oyuncularımı tebrik ederim, büyük bir motivasyonla oynuyorlar. Ne yaşarsak yaşayalım her zaman birlikte kalıyorlar. En önemlisi de bu. Başkanımız, Başkan Vekilimiz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, ofis çalışanlarımız, staff yani birlikte çalıştığımız herkese teşekkür ederim. Bu hepimizin başarısıdır. Özellikle de taraftarlara teşekkür ediyorum. Çünkü onların bize verdiği destek çok özel ve güzel.

"BURAYA GELMEK ZOR OLDU"

Bir kez daha oyuncularımdan bahsetmek istiyorum. Gerçekten en büyük teşekkür ve tebriği onlar hak ediyorlar. Ne kadar büyük fiziksel sorun yaşasalar da her zaman takıma destek olmaya hazırlar. Tek dileğim sağlıklı olmaları ve tüm takımla Final-Four'a hazırlanabilmek. Sezon başındaki ilk hedeflerimizden birisi de buydu. Buralara gelmek zor oldu ve şimdi de Türkiye Ligi'ne dönmemiz gerekiyor, çünkü pazar günü Darüşşafaka ile maçımız var." ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR