Hasan Şaş: Volkan bana küfür etti

Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş, Kadıköy'de Volkan Demirel ile aralarında yaşananları anlattı. Hasan Şaş, "Volkan yanıma gelip küfürlü olarak '... git lan' dedi. Sadece o küfretmedi" şeklinde konuştu.

Hasan Şaş: Volkan bana küfür etti
Hasan Şaş: Volkan bana küfür etti
GİRİŞ 19.04.2019 09:33 GÜNCELLEME 19.04.2019 16:37
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

Her Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde olduğu gibi son derbinin de yankısı büyük oldu. Üzerinden günler geçmesine rağmen Kadıköy'de yaşananlar konuşulmaya, tartışılmaya devam ediliyor. 1-1 berabere sona eren derbi öncesinde güne damga vuran olaylardan biri Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel ile Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş'ın şiddetli şekilde tartışması olmuştu. 

Fenerbahçe cephesi ve Fenerbahçe'ye yakın olan isimler de bu olaydan sonra Hasan Şaş'ı hedef göstermişti. Ama Hasan Şaş bu durumun tamamen farklı şekilde geliştiğini, hiçbir eylemde bulunmadığı halde tribünlerin yanı sıra sahaya çıkar çıkmaz Ersun Yanal'ın yardımcısı tarafından kendisine küfredildiğini ifade etti.

Ben ondan büyüğüm

Ortamı germemek adına Yanal'ın yardımcısıyla muhatap olmadığını ifade eden Şaş, sonrasında Volkan Demirel ile olan gerginliğini de Fenerbahçe kaptanının başlattığını belirtti. Şaş, Galatasaray taraftarlarının her maç öncesinde kendisini tribünlere çağırdığının altını çizerken "Hem kendi stadımızda hem de deplasmanlarda taraftar beni çağırır. Bütün teknik ekibi, tercümanımızı dâhil olmak üzere... Bu durum Kadıköy'e özel bir şey değil. Ben de taraftarımızı selamlamaya gittim. Sonrasında Volkan yanıma gelerek küfürlü olarak '... git lan buradan' dedi. Biz de tartışmaya başladık. Elli bin kişi durmadan şahsıma küfretti. İnsanlar bilmeden yorum yapıyor. Ben Volkan'ın büyüğüyüm. Kimin yakışıksız harekette bulunduğuna şimdi tekrar karar versinler" ifadelerini kullandı.

Skrtel de tahrik etti

Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş, maç öncesi Fenerbahçeli Martin Skrtel'in de kendisini tahrik etmeye çalıştığını söyledi. Skrtel'in topu tişörtünün içine sokup Hasan Şaş'a seslenerek yakışıksız ifadeler kullandığı iddia edildi. (Türkiye)

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 15
 • Murat91 10 ay önce Şikayet Et
  Nedense isin icinde hasan sas olunca hic inandirici gelmedi. Tabi volkanda sutten cikmis ak kasik degil, al birini vur otekine.
  Cevapla
 • hasanbaba42 10 ay önce Şikayet Et
  Ahlaksızlık diz boyu bunlar bu takımda olduğu sürece holiganlık bitmez bunlar sporcu değil spor teröristi
  Cevapla
 • RUHİ 10 ay önce Şikayet Et
  Hasan sen her şeyi hakediyorsun
  Cevapla
 • Ammar 10 ay önce Şikayet Et
  Boş konuşma Pinokyo konuşsa inanırım sana inanmam sen cirkef yalancısın
  Cevapla
 • OTTOMAN 10 ay önce Şikayet Et
  Volkan Terbiyesiz olduğunu bütün Türkiye biliyor... Al HASANı vur VOLKAN'a fark yok....
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle