F.Bahçe'de Volkan Demirel bilmecesi

Fenerbahçe'de Volkan Demirel konusu çözümsüz bir şekilde bekliyor. Kadro dışı kalan tecrübeli kalecini son durumu beklemede...

F.Bahçe'de Volkan Demirel bilmecesi
F.Bahçe'de Volkan Demirel bilmecesi
GİRİŞ 16.11.2018 15:03 GÜNCELLEME 16.11.2018 15:03
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe'de Volkan Demirel konusu çözümsüz bir şekilde bekliyor. Kadro dışı kalan tecrübeli kalecini son durumu beklemeye alınmış durumda...

 

 

6 Ekim'de Nabil Dirar ve Aatif Chahechouhe ile birlikte yönetim kurulu kararıyla kadro dışı bırakılan tecrübeli kalecinin yaptığı açıklamanın 'tatmin edici bulunmaması', buna karşın Volkan'ın 'bir adım daha atarsam yanlış anlaşılabilirim' endişesi, konuyu çözümsüzlüğe götürmüş durumda. Sarı lacivertli camianın önde gelen isimlerinin devreye girmemesi de konunun beklemeye alınmasında önemli bir rol oynadı.

Yönetim kurulu cephesi:

 

 

Başkan Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri, Volkan Demirel'in, kadro dışı kalması ile ilgili açıklamalarının 'özür dileme' anlamına gelmediğini düşündükleri için yeni bir adım bekliyorlar. Bu adım da henüz gelmediği için konu askıda bekletiliyor. Tecrübeli oyuncunun geri dönmesine sıcak bakılmasına rağmen bugüne dek herhangi görüşme talebinde bulunulmadı. Başkan Koç'un, "Tesislerde önce yardımcı hocanın üstüne yürüdü. Ben ve yönetici arkadaşlarım konuşmaya gittiğimizde hem bana hem başkan vekilimize saygısızlık yaptı" dediği Volkan Demirel, "Kendisine asla sesimi yükseltmedim, saygısızlık olarak addedilecek bir söz söylemedim. Suçlu olmadığımı düşündüğüm halde benden beklenen özür dilemem ise, özrümü dilerim" açıklamasını yapmıştı.

Volkan Demirel cephesi:

Volkan ise bundan sonra atacağı herhangi bir adımın kendisi hakkında yanlış düşüncelere neden olacağından endişe ediyor. 'Kariyerine kurtarmak için özür diledi' diye düşünüleceğinden çekinen Volkan, yönetimden görüşmek için çağrı bekliyor. Halen Dereağzı Tesisleri'nde antrenman yapan Volkan, çevresinden gelen olumlu ya da olumsuz yorumlara kulaklarını tıkayıp yönetimin kendisi hakkında bir karar vermesini bekliyor. İki taraftan birinin atacağı herhangi bir adım konunun tatlıya bağlanmasını sağlayacak.

Volkan Demirel'le birlikte kadro dışı kalan diğer iki oyuncu Dirar ve Aatif'ın affedilmesi konusunda şimdilik bir umut ışığı görülmüyor.

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • bilal 6 ay önce Şikayet Et
  2. facia olarak nitelendirebilirim alex i gönderdikleri zaman aşırı derecede düşüşlük olduydu şimdi bile volkan kalede olmadığı zaman en büyük çöküşü oldu volkan nın benzeri alexin aynısı bir futbolcu bulunursa o zaman fenerbahçe eski güne gelir
  Cevapla
 • Misafir 6 ay önce Şikayet Et
  Volkan Türk futbolunda hiç örnek olmamış birisi karekteri bozuk süperligde mafya futbolcular dan birisi o. Örnek kişiler hem futbolcu hemde karekter Alex di boşuna bu kişiyi abartmayın Türk futboluna sade zarar verici!!
  Cevapla
 • Enes 6 ay önce Şikayet Et
  Sen iyisimi futbolu bırak
  Cevapla