Aziz Yıldırım anlaşmayı açıkladı!

Fenerbahçe'de yaklaşan seçim öncesi çalışmalarını sürdüren Aziz Yıldırım, alt yapı için Avrupa'dan önemli bir isimle anlaştıklarını açıkladı.

Aziz Yıldırım anlaşmayı açıkladı!
Aziz Yıldırım anlaşmayı açıkladı!
GİRİŞ 12.04.2018 23:39 GÜNCELLEME 12.04.2018 23:39
Bu Habere 32 Yorum Yapılmış

Maltepe'de düzenlenen bir etkinlikte konuşan Aziz Yıldırım, "Altyapıya önem vereceğiz. Türkiye çapında araştırma yaptırdım. Fenerbahçelilere sorulan soruların cevaplarında, %25,4 ile en çok ön plana çıkan konu altyapı idi." dedi. Yıldırım, Gebze'de yeni bir tesise başlayacaklarını söylerken "Altyapı ile ilgili saha yapımlarına bu ay Gebze'de başlıyoruz. Avrupa'nın çok önemli bir ismiyle anlaştık, altyapıyı ona ve ekibine emanet edeceğiz. Bu salt bir altyapı projesi değil, futbolda kalkınma projesidir ve tüm ülkeye örnek olacaktır." ifadelerini kullandı.

"MÜCADELEYE DEVAM ETMEK İÇİN SON KEZ ADAYIM"

 

Aziz Yıldırım, 3 Temmuz süreci ile ilgili yargıtay kararının hala çıkmadığını hatırlatırken "Hala ne olacağını bilmiyoruz. Biz endişeliyiz ve rahat değilim." dedi. Mücadelelerinin süreceğini belirten Aziz Yıldırım "Bu dava bittiği anda hepimiz hukuk yönünden temize çıkmış olacağız. Maddi ve manevi kayıpların mücadelesi başlayacak. Bu mücadeleyi başlatmak ve sonraki arkadaşlara devam ettirmek için son kez 1 dönem daha adayım." dedi.

"ALİ BEY İYİ FENERBAHÇELİDİR"

Başkanlık yarışındaki rakibi Ali Koç'la ilgili de konuşan Aziz Yıldırım "Ali Bey iyi bir Fenerbahçelidir. Önemli olan 3 Temmuz'daki birlik ve beraberliğin sağlandığı bu camianın bölünmemesidir. Bölersek, Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu ortadan kalkmış olur." dedi.

Kimseye hakaret edilmemesi gerektiğini bir kez daha yineleyen Yıldırım "Benim adıma, sosyal medyada veya başka bir yerde hiç kimse, kimseye, hiçbir adaya hakaret etmemelidir, kabul etmiyorum. Aynı şekilde bana, arkadaşlarıma ve ailelerimize de yapılan hakaretleri kabul etmiyoruz. Biz siyaset yapmıyoruz, hiçbirimiz birbirimizi kırmayacağız. Saygı ve sevgi göstereceğiz. Bu beraberliği sonsuza kadar taşıyacağız." diye konuştu.

YAZDIR
YORUMLAR 32
 • ERKAN 11 ay önce Şikayet Et
  Aziz başkan benim adayım Ali Koç'tur dedin ama sözünü tutmadın karşı aday oldun. Yakışmadı sana....İyi anılmak için aday olmaman gerekiyor.Tam destek ALİ KOÇ....
  Cevapla
 • fener67 11 ay önce Şikayet Et
  genç yıldızların hangisi oynuyor illaki iyi birşey yapacaksan fenerbahçe B diye takım kur gençler 2. üçüncü ligde oynasınlar inanın bir çok yetenek fenerbahçe as takıma yükselir. almanlara bakın kaç takımları var b ve c takımları var alt liglerde.
  Cevapla
 • yazdım ben 11 ay önce Şikayet Et
  senin en büyük hizmetin sayın yıldırım artık bu işe bir son verip gitmendir.
  Cevapla
 • Sefkat 11 ay önce Şikayet Et
  Aziz baskan yeter biktik yeter görmek istemiyoruz seni
  Cevapla
 • 2019 11 ay önce Şikayet Et
  Katrilyonluk Sayısız Servet Sahibi Zenginlere Servet Vergisi getirilmezse büyük bir kaos yaklaşıyor. Doları 4.30 civarı dünya insanlığının eline kakacaklar. sonra yeni para birimi ile büyük dünya ekonomik krizi ve kaçınılmaz olan savaş
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle