Martin Skrtel'den şampiyonluk cevabı!

Fenerbahçe'nin başarılı savunma oyuncusu Martin Skrtel, Slovak basınına verdiği röportajında şampiyonluk konusunda iddialı konuştu.

Martin Skrtel'den şampiyonluk cevabı!
Martin Skrtel'den şampiyonluk cevabı!
GİRİŞ 09.03.2018 17:36 GÜNCELLEME 09.03.2018 17:37

Fenerbahçe forması giyen Slovak yıldız Martin Skrtel, ülke basınında verdiği röportajında hem sakatlığı hem de Süper Lig'deki şampiyonluk şansları hakkında konuştu.

Tecrübeli savunma oyuncusu, sakatlığını artık tamamen atlattığını belirtirken, hedeflerinin ligde şampiyonluk olduğunu da tekrarladı.

 

 

'Fenerbahçe ligde 4. sırada. Galatasaray'ın 6 puan gerisinde. Hala şampiyonluk şansınız var mı?' sorusunu yanıtlayan Skrtel, ''Hala çok hırslıyız. Ligin bitmesine daha çok maç var. Biz maç maç odaklanıyoruz ve sezon sonunda şampiyon olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz'' cevabını verdi.

Sakatlığını atlattığını dile getiren yıldız oyuncu ''Kendimi iyi hissediyorum. Dizimle ilgili tüm sağlık testlerinden geçtim. Bazen acı hissediyorum ama bu çok büyük bir acı değil. Oynamama engel bir durum yok'' dedi.

Bir itirafta da bulunan Skrtel, sakatlık sorununun uzamasının sebebi olarak yeteri kadar dinlenmemesini gösterirken ''Diz konusunda uzman olan doktor Malinovsky ile İngiltere'den bir başka uzmanla da sakatlığım konusunda görüştük. Hepsi aynı şeyi söyledi. Onlar da 3 hafta dinlenmiş olmam gerektiğini söylediler'' şeklinde konuştu.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL