Volkan'ın menajeri o haberleri yalanladı!

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel'in menajeri Erdinç Şehit, deneyimli kaleci hakkında son dönemde çıkan haberlere açıklık getirdi.

 • GİRİŞ07.03.2018 09:53
 • GÜNCELLEME07.03.2018 09:53
Volkan'ın menajeri o haberleri yalanladı!

Fenerbahçe'de Beşiktaş derbisinde gördüğü kırmızı kart sonrası tartışılan adam haline gelen Volkan Demirel'le ilgili olarak menajeri Erdinç Şehit'ten açıklama geldi. Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Emrah Karalinç'e konuşan Şehit şunları ifade etti: 

'Çıkan haberler kesinlikle doğru değil'

"Aykut Kocaman'ın Volkan Demirel'i artık oynatmayacağı konusunda çıkan haberler doğru değildir. Kesinlikle böyle bir durum yoktur. Volkan'ın morali gayet iyi bir sorunu yok. Performans olarak zaten sorunu yoktu sadece kırmızı kart konusu var. Önümüzdeki maçtan başka düşüncesi yok, şampiyonluğa odaklanmıştır. Fenerbahçe'nin halen şampiyonluk iddiası devam etmektedir" 

'Volkan Demirel, Fenerbahçe dışında...'

"Kırmızı kart gören oyuncunun morali tabii biraz bozuk olur. Tabii ki gündem oluşturdu ama bunlar futbolda vardır. Volkan Demirel konusunda daha önce de sık sık söyledik, yıllarını Fenerbahçe'ye vermiş bir isim Fenerbahçe dışındaki kapılar kapalıdır"

Yorumlar2

 • yasir 2 hafta önce Şikayet Et
  tabiki yalan kameni kova gibi geleni alıyo
  Cevapla
 • izmirli 2 hafta önce Şikayet Et
  bu saatten ve bu yastan sonra hangi kapilar acilir ki...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Sonraki Haber