Aziz Yıldırım'dan ikinci bomba!

Başkan Aziz Yıldırım, geldiği günden beri kavgalı olduğu Birleşik Fenerbahçe Vakfı Onursal Başkanı Aziz Yılmaz’la seçim öncesi arayı düzeltti.

Aziz Yıldırım'dan ikinci bomba!
Aziz Yıldırım'dan ikinci bomba!
GİRİŞ 15.02.2018 09:39 GÜNCELLEME 15.02.2018 09:39
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Yıldırım’ın bir başka muhalif Hamdi Akın’la da barış sağladığı ve yönetime almak istediği öğrenildi.

Mayısta yapılacak başkanlık seçimi öncesi gönül alıp, karşı cepheyi zayıflatmayı hedefleyen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım beklenmedik bir barışa daha imza attı. Geçtiğimiz günlerde son seçimde rakibi olan Mehmet Ali Aydınlar'la sponsorluk anlaşması imzalayan ve el sıkışan Aziz Yıldırım, Birleşik Fenerbahçe Vakfı Onursal Başkanı Aziz Yılmaz'la da buzları eritti. Başkan seçildikten sonra, "Grupları gömeceğim" çıkışıyla Başta Aziz Yılmaz olmak üzere, F.Bahçeli gruplara cephe alan Başkan Yıldırım'ın bu çıkışı, seçim öncesi diğer aday Ali Koç'a karşı elini güçlendirme ve ittifakı büyütme çalışması olarak görülüyor.

HAMDİ AKIN'LA DA ARAYI DÜZELTTİ

3 Temmuz sürecinde Başkan Aziz Yıldırım'a, "Hain ve şikeci" gibi ağır ithamlarda bulunan Yılmaz'la yapılan bu barış anlaşmasına mayıs ayına kadar yeni halkaların eklenmesi bekleniyor. Kulislerde konuşulan bir başka konu da Başkan Yıldırım'ın ağır şekilde tartıştığı ve kavga ettiği İşadamı Hamdi Akın'la arayı düzelttiği şeklinde. Koç'a karşı zengin bir yönetim kurulu oluşturmayı planlayan Yıldırım'ın, Akfen ve TAV'ın Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın'a bir sonraki yönetim kurulunda yer alması için teklifte bulunacağı iddiaları da dillendiriliyor.(Akşam)

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Yasin 9 ay önce Şikayet Et
  Bir Beşiktaşlı olarak Aziz yıldırımın canı gönülden başkan seçilmesini istiyorum. Aziz başkan bizi bırakma.
  Cevapla
 • çırpınma 9 ay önce Şikayet Et
  aziz başkan artık yeter da vizyonunu bitirdin beni arayan feneryum çalışanlarına ALİ KOÇ gelene kadar 5 krş harcamam diyorum fenerbahçeye hala mı anlamıyorsun taraftar seni istemiyor tükürdüğünü yalama artık bırak git.
  Cevapla
 • fenerli67 9 ay önce Şikayet Et
  bi çek git artık yahu bizde arayalım gel başkan bizi kurtar diyelim düş yakamızdan!
  Cevapla
 • Triger 9 ay önce Şikayet Et
  Bu demektir ki eski grublaşmalara devam fener kaybettiği zaman tribünlerde sevinen insanları görmeye devam yani 19 yıl önceki duruma devam
  Cevapla