Yıldırım'dan flaş karar! Uslu yönetim dışı

Aziz Yıldırım, seçimdeki rakibi Ali Koç karşısında zafer elde etmek için kulübe mali destek sağlayacak isimleri yeni yönetimine almayı planlıyor.

Yıldırım'dan flaş karar! Uslu yönetim dışı
Yıldırım'dan flaş karar! Uslu yönetim dışı
GİRİŞ 07.02.2018 17:00 GÜNCELLEME 07.02.2018 17:03
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım haziran ayında yapılacak seçimde net olarak stratejisini belirledi. Yıldırım, rakibi Ali Koç karşısında seçimi kazanmak için mali açıdan çok güçlü bir yönetim kurmayı planlıyor.

Şu anki yönetimde mali anlamda elini taşın altına sokan herhangi bir isim bulunmaması nedeniyle Başkan, yeni oluşturacağı yönetim kurulunda mali anlamda kulübe katkı sağlayacak isimleri kadrosuna dahil edecek. Başkan Yıldırım, İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu dışında yönetim kurulu listesini değiştirmeyi planlıyor.

Mosturoğlu, yönetimde Hukuk işleri ve Dış İlişkiler Sorumlusu olarak görev yapıyor. Ekşioğlu ise şu anki yönetimde Asbaşkanlık gibi önemli bir görevi sürdürüyor.

MAHMUT USLU LİSTE DIŞI

Yıldırım'ın yeni oluşturacağı yönetim kurulu listesinde iş dünyasından önemli isimlerin bulunması bekleniyor. F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kardeşi Ali Yıldırım'ı yeniden listeye alıp almama konusunda ise kararsız. Mevcut yönetimde yer alan ve son yaptığı 'Yetiştirme taraftar' açıklaması ile tepkilere neden olan Mahmut Uslu'nun Yıldırım'ın listesinde yer almayacağı da öğrenildi. Şu an yönetimde yer alan Ömer Temelli ve Ozan Balaban'ın Ali Koç'un listesinde yer alacağı konuşuluyor. Balaban, Yıldırım'ın yönetiminde Fenerium, Dış ilişkiler ve Basket Şube sorumluğu gibi önemli görevleri üstleniyor. Temelli ise Tesisler ve Fenercell'den sorumlu idareci olarak görev yapıyor.

AYDINLAR'LA DA BARIŞ SAĞLANDI

Yıldırım'ın Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Mithat Yenigün'e de yeni dönemde görev vermeyeceği vurgulandı. Aziz Yıldırım, kritik seçim öncesi önemli adımlar da attı. Yıldırım, uzun süredir sorunlar yaşadığı işadamı Mehmet Ali Aydınlar ve Sarı-Lacivert takımının önemli taraftar gruplarından Genç Fenerbahçeliler ile barıştı. Bilindiği gibi Aydınlar, forma sponsoru olarak F.Bahçe'nin kasasına toplamda 50 milyon dolar gibi bir rakamın girmesini sağlamıştı, F.Bahçe bu anlaşma sonrası UEFA'nın mali denetiminde elini güçlendirmişti.

YAZDIR
YORUMLAR 6
 • serdar 11 ay önce Şikayet Et
  aziz başkanı destekliyoruz.
  Cevapla
 • ali 11 ay önce Şikayet Et
  Zamanında M.Ali Aydınlar'a atıp tutanlar,mali destek söz konusu olunca nasıl da kucak açıyor...
  Cevapla
 • rizeli 11 ay önce Şikayet Et
  Sende git la basket hariç her alanda ezik bırakıyon bizi
  Cevapla
 • Abou 11 ay önce Şikayet Et
  Kendini kurtarmaya çalışıyor.Sen de git taraftar artık istemiyor seni
  Cevapla
 • kürt... 11 ay önce Şikayet Et
  uslu okala bir tip dogru larar olur...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle