İşte Aziz Yıldırım'ın seçim bombası!

Fenerbahçe, ara transfer döneminde sol bek ve sağ kanat transferi için çaba sarfederken, Aziz Yıldırım'ın 2018 Mayıs ayındaki genel kurul için yapacağı dev transfer belli oldu.

 • GİRİŞ01.01.2018 16:29
 • GÜNCELLEME01.01.2018 16:42
İşte Aziz Yıldırım'ın seçim bombası!

Yıldırım, sezon sonunda Arsenal ile sözleşmesi bitecek olan Mesut Özil’e geri çeviremeyeceği bir teklif hazırlıyor. Arsenal'de eline yıllık net 3.4 milyon Euro geçen Mesut Özil'e yıllık 5 milyon Euro ile birlikte imza parası teklif edilecek.

SADECE 5 MİLYON İMZA PARASI

F.Bahçe Arsenal'den vergiler hariç yıllık net 3.4 milyon Euro alan Özil'e yıllık 5 milyon Euro ile birlikte yine 5 milyon Euro imza parası önerecek. Maç başı ücretler de olacak. Bu da Özil için çok cazip bir teklif.

YILDIRIM ERKEN DAVRANACAK

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın F.Bahçe taraftarı olan Mesut Özil'in menajeri ile temasa geçeceği, başta Barcelona olmak üzere birçok Avrupa kulübünden önce davranmak istediği belirtildi.NİŞANLISI İSPANYA'YI İSTİYOR


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın önümüzdeki sezonun planlamasına Mesut Özil'i almış olmasına karşın, en önemli sorunlardan birisinin Mesut Özil'in nişanlısı Amine Gülşe olacak. Çünkü Amine Gülşe İspanya'da yaşamak istiyor. Geçtiğimiz günlerde çok kısa bir tatil için İspanya'ya Amine Gülşe ile birlikte giden Mesut Özil'in burada ev baktığı iddia edildi. Bu iddiaların Barcelona'nın yıldız futbolcu ile yakından ilgilenmesiyle de ilgisi var.

İKNA ETMEK ZORUNDA

Fakat bu iddialar henüz Mesut Özil tarafından doğrulanmadı. Ancak Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferinde nişanlısı Amine Gülşe'yi de bir şekilde ikna etmek zorunda olması çok da kehanet Criscito'nun tercihi gibi görünmüyor.

Etiketler

Yorumlar17

 • dadas 2 hafta önce Şikayet Et
  aziz bsşkan getir mesut u artık çok ihtiyacımız var
  Cevapla
 • Discus 2 hafta önce Şikayet Et
  Bi bırak da git gayri be...
  Cevapla
 • Misafir 2 hafta önce Şikayet Et
  Tamam da ne zaman gidecen? Yeter artık valla bıktık.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Vanlı 2 hafta önce Şikayet Et
  Allahını seversen biz aramızda para toplayalım sana verelim de sen git Aziz...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Misafir 2 hafta önce Şikayet Et
  ben şahsen Aziz Yıldırım'ı başarılı buluyorum .. Fener için her şeyi yaptı
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber