F.Bahçe'den Vida açıklaması! 'Ahlaksızlık örneği'

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş'ın yeni transferi Domagoj Vida ile ilgili ortaya atılan iddiaları yalanladı.

F.Bahçe'den Vida açıklaması! 'Ahlaksızlık örneği'
F.Bahçe'den Vida açıklaması! 'Ahlaksızlık örneği'
GİRİŞ 28.12.2017 16:33 GÜNCELLEME 28.12.2017 16:37
Bu Habere 24 Yorum Yapılmış

Aziz Yıldırım'ın resmi siteden açıklaması;

Ntv Spor’da yayınlanan bir programda kulübümüzün, Beşiktaş'ın yeni transferi Domagoj Vida'nın transferi için sezon başında devreye girdiği ve oyuncu için 4,5 milyon euro gibi bir bonservis ücreti önerdiği iddia edilmiş; ardından konunun yalan olduğunu belirten açıklamamı kamuoyuyla paylaşmıştım.

Bahse konu iddia, aynı şahıs tarafından aynı programda, üstelik oyuncunun transferi gerçekleşmiş olmasına rağmen tekrar dillendirilerek 2 camia karşı karşıya getirilmeye çalışılmaktadır.

Daha önce de belirttiğim üzere Vida ilgili herhangi bir girişimimiz olmamıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetimi, herhangi bir girişimi veya faaliyeti olduğu takdirde bunu zamanı geldiğinde deklare ederek kamuoyuyla paylaşmaktadır. İddia sahibi şahıs, elinde konuyla ilgili kanıt veya belge varsa ve bunu kamuoyuyla paylaşması gerekmektedir. Aksi durum ahlaksızlık örneğidir.

Kamuoyunun bu tip yalan haberlere itibar etmemesini bir kez daha rica ederim.

Aziz YILDIRIM
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

YAZDIR
YORUMLAR 24
 • yunus can 29 9 ay önce Şikayet Et
  Aziz yıldırım'a laf söyleyenler onun tırnağı olamaz.Futbolcudan anlamıyor ama büyük fenerbahçelidir.
  Cevapla
 • xyz 9 ay önce Şikayet Et
  aziz istese alırdı donemleri bitti artik bazılarının zoruna gitsede. aziz baskan faruk suren unal aysal gibilerin har vur harman savur sampiyon ol buyuk baskan ol donemi bitti. buyuk baskan olmak artik fikret orman gibi olmayi gerektiriyor.
  Cevapla
 • KONYA 42 9 ay önce Şikayet Et
  Aziz başkan istedimi alir fikret orman tüpcünün sayesinde daha bir kac ay önce mehmet ekiciyi almadimi hemde iki kulübün elinden aziz yildirim unutma.
  Cevapla
 • xyz 9 ay önce Şikayet Et
  bu aciklama gayet samimi aziz baskanin dedigi gibi iki camiayi karsi karsiya getirmeye calisan medyanin oyunu bariz belli.
  Cevapla
 • Fahri 9 ay önce Şikayet Et
  Ahlaktan bahsedenlerin geçmişinde bin türlü alevere dalevere olduğunu bildiğim için hiç inandırıcı gelmedi
  Cevapla
 • zalım dede 9 ay önce Şikayet Et
  sen seversin bu işleri aziiiz. yeme şimdi bizi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle