Sürpriz görüşme! Kocaman'ın odasına girdi ve...

Fenerbahçe'de Samandıradaki sessizliği kaptan Volkan Demirel bozdu.

 • GİRİŞ09.11.2017 14:12
 • GÜNCELLEME09.11.2017 16:05
Sürpriz görüşme! Kocaman'ın odasına girdi ve...

İki gündür oyuncuları ile konuşmayan teknik direktör Aykut Kocaman'ın odasına giden Volkan, takım adına söz verdi.

Görüşmede zor günleri birlikte atlatacaklarını dile getiren tecrübeli file bekçisi, taşın altına bundan sonra birlikte ellerini koyacaklarının garantisini verdi. Şampiyonluğa birlikte yürüyeceklerini söyleyen Volkan Demirel, milli maç arasında takımı toplayacağını ve bundan sonra her hafta takım yemekleri organize etmeye başlayacağını hocasına iletti.

Aykut Kocaman ise milli maç arasından sonra takımla yapacağı kritik toplantının hazırlıklarını yapıyor. Oyuncularına öncelikle teknik-taktik, disiplin, takım ve bireysel psikoloji konularında eksiklerini dile getirecek olan Kocaman, teknik heyetine hatalardan oluşan bir rapor hazırlatıyor. Aykut Kocaman'ın sert geçmesi beklenen toplantıda "Şampiyonluğa inancı olmayanlar şimdi hemen aramızdan ayrılsın" ifadelerini kullanacağı öğrenildi.

Sarı lacivertli yönetim de takımı toparlamak için yoğun mesai harcıyor.. Yöneticilerin önlerinde daha 23 hafta bulunduğu ve seri yakalamaları halinde mutlu sona yürüyebilecekleri konusunda oyunculara ve teknik heyete moral verdikleri gelen haberler arasında.

Etiketler

Yorumlar3

 • Halo 3 ay önce Şikayet Et
  İnanmayanlar gidecekse önce Aykut un gitmesi lazım.
  Cevapla
 • polats 3 ay önce Şikayet Et
  bırakın bu hikayeeleri Aykut hocadan bişi olmaz biz futbol seyretmek zevk almak istiyoruzz...Gidin artıkkkk
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Zbu 3 ay önce Şikayet Et
  Tiyatro ne hallere düşürdünüz feneri.Lider lider lider her şeyin sorumlusudur.Görüyorsunuz Reisi nerden nereye getirdi ülkemizi.Aziz başkan teknik direktörmü yaptı takımı şampiyon demişti onun ve ersun yanalın cezasını çekiyor
  Cevapla Toplam 6 beğeni
Sonraki Haber