Ali Koç itiraf etti! 'Kazanma şansım...'

Fenerbahçeli taraftarların büyük bir çoğunluğu Ali Koç'un başkan olacağı hayaliyle yaşarken, Koç'tan yaklaşan seçimler öncesi sarı-lacivertli taraftarları üzecek bir itiraf geldi.

Ali Koç itiraf etti! 'Kazanma şansım...'
Ali Koç itiraf etti! 'Kazanma şansım...'
GİRİŞ 22.10.2017 13:02 GÜNCELLEME 22.10.2017 13:09
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe'de gelecek yıl düzenlenecek seçimde başkanlığa aday olacağını açıklayan Ali Koç'tan Aziz Yıldırım ile girişeceği yarış hakkında sürpriz bir itiraf geldi.

CNN Türk’te Hakan Çelik’in sunduğu ‘Hafta Sonu’ isimli programa katılan Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, Ali Koç’un Fenerbahçe Kulübü’ne başkan adayı olması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

'Kazanma şansım...'

Geçtiğimiz günlerde Ali Koç ile bir araya geldiklerini belirten Abdurrahim Albayrak, Ali Koç’un kesinlikle adaylıktan vazgeçmeyeceğini belirtti. Konu ile ilgili sohbet ettiklerini belirten Abdurrahim Albayrak, Ali Koç’un “Kendime söz verdim. Bu nedenle adaylıktan asla vazgeçemem. Ancak Aziz Yıldırım ‘Ben aday olmuyorum’ demezse kazanma şansım çok yüksek değil” dediğinin söyledi.

Abdurrahim Albayrak, Ali Koç’un Fenerbahçe Başkanı olmayı hak eden bir isim olduğunun da altını çizdi. Galatasaray ile Fenerbahçe başkanlarını kıyaslayan Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçeli iş insanlarının takımlarına sahip çıktıklarını, Galatasaraylı iş insanlarının ise daha çok bu işlerden uzak durmayı tercih ettiğini savundu.

YAZDIR
YORUMLAR 8
 • Burak 1 yıl önce Şikayet Et
  Aziz gitsinde kim gelirse gelsin
  Cevapla
 • Asım 1 yıl önce Şikayet Et
  Kendinize bakmayın, Doğru dürüst Takım kurun.
  Cevapla
 • Osmanlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Aman sakın gitme Aziz başkan sen gidersen rakilerin bu kadar başarılı olamazlar
  Cevapla
 • Vanlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Aziz yıldırımdan kurtulmanın tek yolu taraftar... Taraftar tek yürek olursa Aziz paşa paşa istemeye istemeye gidecek. Başka türlü bu adamdan kurtulamayız.
  Cevapla
 • ilker 1 yıl önce Şikayet Et
  iyide sanane be kardes..bu bizim meselemiz..kendi isinize bakin.
  Cevapla
 • gurbetçi 1 yıl önce Şikayet Et
  bizim ve medyanın karışmaşını istemiyorsanız o zaman fener sponsor ve tv yayıncılarından para almasın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle