Tesislere istediği zaman gelip gidiyor!

Fenerbahçe, Robin Van Persie'den umutlarını tamamen kesti. Hollandalı yıldız, istediği zaman Samandıra'ya geliyor, istediği zaman gidiyor...

Tesislere istediği zaman gelip gidiyor!
Tesislere istediği zaman gelip gidiyor!
GİRİŞ 09.10.2017 09:34 GÜNCELLEME 09.10.2017 13:01
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Sakat olduğu iddialarına rağmen, Hollanda Milli Takımı'na giden, milli formayla Fransa ile oynanan maçta ikinci kez sakatlık geçiren Robin Van Persie, sadece 3 hafta sahalardan uzak kalacağını açıklamıştı. Ancak aradan tam 39 gün geçti, Hollandalı yıldız henüz Samandıra'da sahaya düz koşu yapmak için bile çıkmadı. Tecrübeli futbolcudan artık teknik heyetin dahi umudunu kestiği ve takımdan ayrılacağı günü beklediği ifade edildi.

Robin van Persie'nin istediği zaman Samandıra'ya geldiği, kimseyle konuşmadan tesislerden ayrıldığı öğrenildi. Takıma ne zaman geri döneceğine dair hiçbir bilgi yok.

YERİNE ELJİF ELMAS

Öte yandan Fenerbahçe yönetiminin, Ocak ayında Robin van Persie'yi kadrodan çıkarıp, yerine Eljif Elmas'ı dahil etmesine kesin gözüyle bakılıyor.

LİGİN EN ÇOK KAZANANI

Fenerbahçe'den sezon başına 4,9 milyon Euro alan ve ligin en çok kazananı olan Van Persie, cebine üç yılda toplam 14,7 milyon Euro koydu.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • huseyn 11 ay önce Şikayet Et
    bu adamdan bir şey olmayacağını ben taa başta demiştim
    Cevapla
  • Cihan 11 ay önce Şikayet Et
    Bende aynısını demiştim, dinlemiyorlar ki bizi...
    Cevapla