F.Bahçe'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür!

Fenerbahçe, resmi internet sitesinden Topuk Yaylası'nın tapusunu aldığını açıklarken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Başbakan Binali Yıldırım'a teşekkür edildi.

F.Bahçe'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür!
F.Bahçe'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür!
GİRİŞ 21.04.2017 18:12 GÜNCELLEME 21.04.2017 19:29

Topuk Yaylası, resmen Fenerbahçe'nin... Fenerbahçe, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Topuk Yaylası'nın tapusunu resmen aldığını açıkladı.

İşte Fenerbahçe'nin internet sitesinden yaptığı açıklama;

2009 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü ile Düzce Valiliği arasında imzalanan protokolle, kamp tesisleri yapılması amacıyla 25 yıllığına kulübümüze devredilen ve 2011 yılında yapımı tamamlanarak hizmete giren, Fenerbahçe Spor Kulübü Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri'nin tapusu kulübümüzce bedeli karşılığında satın alınmıştır.

Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri'nin tapusunun Fenerbahçe Spor Kulübüne kazandırılmasına verdikleri değerli desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a, Maliye Bakanımız Sayın Naci Ağbal'a, ve emeği geçen tüm devlet görevlilerine, teşekkürlerimizi sunarız.

Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri'nin camiamıza, Genel Kurul ve Yüksek Divan Kurulu üyelerimiz ve taraftarlarımıza hayırlı olmasını dileriz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • murat 1 yıl önce Şikayet Et
  en azından bazıları gibi arsa satmıyoz borç kapamak içinn
  Cevapla
 • kartal 1 yıl önce Şikayet Et
  Orman yerleri bu kadar kolay verilebiliyor mu hayret?
  Cevapla
 • Fenerli 1 yıl önce Şikayet Et
  Devlete stadını yaptıran stada stadini yaptiran devlete kufur eden çarşı bunu bu sekikde lanse etmesi düşündurucu
  Cevapla
 • Gurbetci 68 1 yıl önce Şikayet Et
  kolaysa sizde alin 2011 telsiz yapildi yerin parasi ödendi tabiki verecek sizlere bedava stadt verdi fenerbahce hepizi kendi parasiyla unutma
  Cevapla