F.Bahçe'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür!

Fenerbahçe, resmi internet sitesinden Topuk Yaylası'nın tapusunu aldığını açıklarken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Başbakan Binali Yıldırım'a teşekkür edildi.

 • GİRİŞ21.04.2017 18:12
 • GÜNCELLEME21.04.2017 19:29
F.Bahçe'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür!

Topuk Yaylası, resmen Fenerbahçe'nin... Fenerbahçe, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Topuk Yaylası'nın tapusunu resmen aldığını açıkladı.

İşte Fenerbahçe'nin internet sitesinden yaptığı açıklama;

2009 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü ile Düzce Valiliği arasında imzalanan protokolle, kamp tesisleri yapılması amacıyla 25 yıllığına kulübümüze devredilen ve 2011 yılında yapımı tamamlanarak hizmete giren, Fenerbahçe Spor Kulübü Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri'nin tapusu kulübümüzce bedeli karşılığında satın alınmıştır.

Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri'nin tapusunun Fenerbahçe Spor Kulübüne kazandırılmasına verdikleri değerli desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a, Maliye Bakanımız Sayın Naci Ağbal'a, ve emeği geçen tüm devlet görevlilerine, teşekkürlerimizi sunarız.

Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri'nin camiamıza, Genel Kurul ve Yüksek Divan Kurulu üyelerimiz ve taraftarlarımıza hayırlı olmasını dileriz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Yorumlar4

 • murat 10 ay önce Şikayet Et
  en azından bazıları gibi arsa satmıyoz borç kapamak içinn
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • kartal 10 ay önce Şikayet Et
  Orman yerleri bu kadar kolay verilebiliyor mu hayret?
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Fenerli 10 ay önce Şikayet Et
  Devlete stadını yaptıran stada stadini yaptiran devlete kufur eden çarşı bunu bu sekikde lanse etmesi düşündurucu
  Toplam 2 beğeni
 • Gurbetci 68 10 ay önce Şikayet Et
  kolaysa sizde alin 2011 telsiz yapildi yerin parasi ödendi tabiki verecek sizlere bedava stadt verdi fenerbahce hepizi kendi parasiyla unutma
  Toplam 3 beğeni
Sonraki Haber