Derbi öncesi G.Saraylıları kızdıracak sözler!

Galatasaray-Fenerbahçe derbi maçı öncesi Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, dün sabahki idman öncesi bazı takım arkadaşlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

 • GİRİŞ19.04.2017 09:41
 • GÜNCELLEME19.04.2017 09:50
Derbi öncesi G.Saraylıları kızdıracak sözler!

Galatasaray-Fenerbahçe derbi maçı öncesi Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, dün sabahki idman öncesi bazı takım arkadaşlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Yerli oyuncuların katıldığı, yabancılardan ise sadece Josef de Souza'nın iştirak ettiği kahvaltıda bol bol derbi konuşuldu. Kahva ltıya Volkan Demirel'in sözleri damga vurdu. "Eğer Galatasaray'ı yenemezsek bu taraftar bizi tefe koyar" diyen tecrübeli kaptan, "Önümüzde iki hedef var; Galatasaray'ı yenmek, Türkiye Kupası'nı kazanmak... Bu ayağımıza kadar gelen büyük bir fırsattır. Galatasaray'ı yenersek çok iyi olur, fark atarsak efsane olur" şeklinde konuştu.

EN ÇOK 6-0 KONUŞULUYOR

Takım arkadaşlarından kendilerine inanmalarını isteyen Volkan Demirel, "Başakşehir'in 4 attığı takıma biz de atarız. Fazlasını da atarız. 4 de olur, 5 te... Yeter ki onları Başakşehir'e karşı oynadıkları gibi yakalayalım. Galatasaray'ı hep yeniyoruz ama hep 6-0 konuşuluyor. Tabii ki 1-0 olsun bizim olsun ancak fırsatını bulursak da farka gidelim" dedi.

'KAZANIRSAK TARAFTAR BiZi AFFEDER'

Volkan Demirel, arkadaşlarına yönelik yaptığı konuşmada yerliyabancı ayrımı yapmadan herkesin birbirine yardımcı olmasını isterken, "Galatasaray maçı taraftara kendimizi affettirmek için büyük bir fırsat. Bu her zaman böyle olmuştur. Onlara büyük bir zafer armağan edelim. Herkes derbiye iyi konsantre olsun" diye konuştu. (Fotomaç)

KAYNAKFOTOMAÇ

Yorumlar3

 • ibrahim ince 10 ay önce Şikayet Et
  aç tavuk kendini darı ambarında zanneder
  Cevapla
 • ahmet 10 ay önce Şikayet Et
  hadi göreyim sizi fenerbahçem
  Cevapla
 • emekli 10 ay önce Şikayet Et
  Sözlerinde bir tek doğru var. o da şu. Derbi maçlarını kazanan kendini dünya şampiyonu sanıyor ve böyle mutlu olup avunuyor. Kaybedince de dünyanın sonu zannediyor. Ülkemde taraftarlık böyle bir şey. Volkana da bir cümle: eğer fark yersen başına gelecekleri tahmin bile edemiyorum.
  Cevapla
Sonraki Haber