F.Bahçe'den Rasim Ozan için suç duyurusu!

Fenerbahçe Spor Kulübü, Rasim Ozan Kütahyalı hakkında canlı yayında MİT dosyası göstermesi sebebiyle suç duyurusunda bulundu.

F.Bahçe'den Rasim Ozan için suç duyurusu!
F.Bahçe'den Rasim Ozan için suç duyurusu!
GİRİŞ 05.01.2017 15:51 GÜNCELLEME 05.01.2017 15:51
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe, Beyaz Futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı tarafından dile getirilen konuyla ilgili olarak Milli İstihbarat Teşkilatı'na başvurulduğunu ve klasörün gerçeği yansıtmadığını söyledi.

İşte Fenerbahçe'nin yaptığı açıklama:

"23 Ekim 2016 Pazar günü Beyaz TV ekranlarında yayınlanan "Beyaz Futbol" isimli programda, Rasim Ozan Kütahyalı isimli şahıs, elinde MİT logolu bir dosyayı işaret ederek bir takım ithamlarda bulunmuştur.

Konuyla ilgili kulübümüzün MİT'e yapmış olduğu resmi başvuru sonucunda, ilgili kurumun kayıtlarında, söz konu şahsın iddia ettiği konularla ilgili bir bilginin bulunmadığı tarafımıza bildirilmiştir. Bu şekilde, adı geçen şahsın nüfuz ticareti yaptığı hususu bir kez daha ortaya çıkmıştır.

Kamuoyuna daha önce bildirdiğimiz şekilde, kulübümüze ve yöneticilerimize iftira atan bahse konu şahısla ilgili gerekli suç duyurusunda bulunulmuştur.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ"

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Fatih1453 3 yıl önce Şikayet Et
  Devlet kurumunun adını kullanarak olmayan bir olayı olmuş gibi göstermek suçtur. Bu şahıs devlet sırlarını en iyi şekilde korumakla yükümlü Milli istihbarat kurumumuza sızdığını elini kolunu sallayarak istediği bilgiyi alabildigini söylemektedir. Kendisinin bir basın mensubu oluşu ve her defasında hazimsizliktan Fenerbahçe gibi büyük bir camiaya ve yöneticilerine hakaretler etme özgürlüğü olduğu anlamını içermez. Konu ile ilgili devletimiz gerekli çalışmayı yapacaktır mutlaka.
  Cevapla
 • Fatih Kara 3 yıl önce Şikayet Et
  Sen kim kişisel bir iddia için mit dosyası falan hayırdır sen? İki sırtın pohlandı diye devletim sandı zaar!
  Cevapla
 • REALİTE 3 yıl önce Şikayet Et
  istihbarat teşkilatına kendi çıkarları için leke sürmeye kimsenin hakkı yok.
  Cevapla
 • koymayın resmini 3 yıl önce Şikayet Et
  bir canlıdan, rasim ozan denen canlıdan sağcısıyla solcusuyla, ak partilisiyle, chplisiyle vs ile herkes nefret eder mi arkadaş? ediyor işte
  Cevapla
 • Körfez 3 yıl önce Şikayet Et
  bir kişi elinde mit logolu bir dosyayı ekranda nasıl göstere göstere sallayabiliyor, bu rok mit elemanı değilse can dündardan ne farkı var, o da devletin gizli bilgilerini servis etti rok ta gizli bilgiler olduğunu iddia ediyor!!!
  Cevapla