Olay sözler! "Çıkan haberlerin hepsi doğruydu"

Mahmut Uslu, sezon başında sözleşmesi biten ve Beşiktaş'a transfer olan eski futbolcuları Gökhan Gönül hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Olay sözler! "Çıkan haberlerin hepsi doğruydu"
Olay sözler! "Çıkan haberlerin hepsi doğruydu"
GİRİŞ 09.10.2016 08:02 GÜNCELLEME 09.10.2016 08:03
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Gökhan Gönül'ün ayrılma kararı verdikten sonra tekrar Fenerbahçe'ye dönmek istediğini iddia eden Uslu, şu ifadeleri kullandı:

"Londra'dayız bir oyuncu transferi için. Aziz Yıldırım, Ali Yıldırım, ben ve iki kişi daha var, oturuyoruz. O sırada bu sağ bekten (Gökhan Gönül) bir telefon geldi. 'Ben gelmek istiyorum, gelebilir miyim?' dedi. Aziz Yıldırım'ı tam 1,5 saatte razı ettik. Aradık 'peki gel' dedik. Zaten başkanımız '2 milyon 250 bin Euro'ya gelip imza atacaksın' demişti. 'Ben gelirsem ne olacak. Ben korkuyorum' dedi. O sırada Londra'da otelde lobideyiz. Başkan 'ne diyor' dedi. Aldı telefonu konuştu. 'Sen Fenerbahçe'nin oyuncususun kimse seni tehdit edemez' dedi. Buna rağmen insanlar hala 'Ben mutluluğa koştum' diyor. Çıkan haberler hepsi doğruydu. Yani 1 milyon 750 bin Euro'ya mı transfer oldu o? Aziz Yıldırım '2 milyon 250 bin veriyoruz gelirse gelir' dedi. Doğru mu? Nasıl oluyor peki. Konuşmuyoruz, sustuk. Gökhan'a 2 milyon 250 bin Euro Fenerbahçe verdi, Beşiktaş 1 milyon 750 bin Euro. Demekki altta başka bir şey var. Ya aralık sonunda imzaladı, şimdi inkar ediyor ya da başka bir şey var. Ne var acaba, medya bulsun. Operasyon."

ETİKETLER
mahmut uslu
YAZDIR
YORUMLAR 13
 • ahmet 2 yıl önce Şikayet Et
  FETÖ yapmıştır.(!) şikeyi de feneri ele geçirmek için başkanınıza yaptırdı ya.
  Cevapla
 • alican 2 yıl önce Şikayet Et
  bunun altında bir şey var,diyorsanız sayın uslu demek sizden kaynaklanan bir sorun var.kendi takımı daha fazla veripte,başka takımı daha azına tercih etmesi,manidardır.
  Cevapla
 • Osmanmert 2 yıl önce Şikayet Et
  Geçen sezon takımı sattı o zaman başka izahı yok
  Cevapla
 • misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  yeter ağladığınız. bu nedir arkadaş çocuk gibi her mikrofon gördüğünde Gökhan şöyle böyle diyorsunuz. Beşiktaş ismail Köybaşı için tek laf etti mi. bir de Süleyman Seba diyorsun mahmut efendi. sen kim Süleyman Seba ve efendilik kim.
  Cevapla
 • Can 2 yıl önce Şikayet Et
  Gitdiler cok iyi oldu 1 mac oyna 4 mac yat bi mac oyna 2 mac yat Göghan gönül
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle