Emre Taşdemir'e yeni teklif!

Hasan Ali Kaldırım'dan geride bıraktığımız sezon iyi verim alan Fenerbahçe, yine de sol bek bölgesine mutlaka bir transfer yapacak.

Emre Taşdemir'e yeni teklif!
Emre Taşdemir'e yeni teklif!
GİRİŞ 26.06.2016 10:44 GÜNCELLEME 26.06.2016 10:44

Hasan Ali ile rekabete girecek bir oyuncu arayan Fenerbahçe yönetimi, Emre Taşdemir'de ısrarcı. Daha önce Bursaspor Yönetimi'yle temas kuran Fenerbahçeli idareciler, kapıyı yeniden çaldı.

İlk etapta 4 milyon Euro isteyen Bursaspor'un rakamı 3.5'a çektiği öğrenilirken, Fenerbahçe fiyatı daha da indirmek için uğraşıyor.

A Milli Takım'a kadar yükselen 20 yaşındaki futbolcunun kariyerinde sıçrama yapmak için transfere sıcak baktığı öğrenilirken, kıyasıya pazarlıklar sürüyor. Galatasaray'ın da ilgilendiği Emre Taşdemir'i bir an önce kadrosuna katmak için Fenerbahçe'nin bu oyuncu için 2.5 milyon Euro'yu gözden çıkarttığı öğrenildi.

Mutlaka yerli alınacak

Statü gereği takımda 14 yerli oyuncu bulundurma zorunluluğu bulunan Fenerbahçe'nin, Mehmet Topuz, Caner Erkin ve Gökhan Gönül gibi son ayrılan isimlerin ardından kurala uyması için yerli futbolcu alması gerekiyor. Bursaspor, 2019'a kadar sözleşmesi olan Emre'yi 2014'te 700 bin Euro bonservis bedeliyle Ankaragücü'nden kadrosuna katmıştı.  

YAZDIR