Üzülmez ile Pereira arasında ilginç diyalog

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ile samimi bir diyalog kurdu.

 • GİRİŞ15.05.2016 20:23
 • GÜNCELLEME15.05.2016 20:23
Üzülmez ile Pereira arasında ilginç diyalog

Kadıköy'de maçın başlamasından önce centilmence yan yana gelen Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez ile Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira arasında ilginç bir diyalog geçti.

Üzülmez eliyle ağzını kapatarak Pereira'ya iletmesi için İdari Menejer Hasan Çetinkaya'ya 'Hocaya söyle üzülmesin. Futbolda böyle şeyler oluyor. Ben şahsen kendisini çok beğeniyor, taktir ediyor ve kendime örnek alıyorum" dedi.

Çetinkaya, Pereira'ya bu sözleri tercüme ettikten sonra Portekiz'i hoca Üzülmez'e teşekkür etti ve genç teknik adamın elini sıktı.

Yorumlar4

 • mevanfir 1 yıl önce Şikayet Et
  örnek alması gereken direktör bence Şenol hocadır..
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • kenan 1 yıl önce Şikayet Et
  gençlerbirliğinde çok iyi başarı yakaladı Üzülmez, seneye ilk 5 de göreceğiz bu takımı. Konya ve gençler ilk 5 de olacak
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • emin 1 yıl önce Şikayet Et
  perrera gitmemeli, van persiyi gondersinler, iyi bir orta saga alsınlar, seneye sampiyon fenerbehce olur, bu teknik adamın kesinlikle gitmemesi gerekiyor.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  bir defans oyuncusu olarak defans oynatan bir teknik direktörü beğenmesi gayet normal. Gerçi hakkını yemeyelim, Deli İbrahim en iyi hücum yapan beklerdendi.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
Sonraki Haber