MHK Başkanı'ndan Emenike açıklaması

MHK'den Emenike için açıklama Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi hakkında konuştu.

 • GİRİŞ31.03.2015 16:50
 • GÜNCELLEME31.03.2015 16:50
MHK Başkanı'ndan Emenike açıklaması

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde Fırat Aydınus'un Emmanuel Emenike'ye sarı kart göstermediği yönündeki eleştirilerle ilgişli konuştu.

Yayıncı kuruluşta yayınlanan 'Futbol Gündemi' adlı programa katılan Yusuf Namoğlu, "Maç bitti oyuncular forma değiştiriyorlar ama sahayı terketmeden bunu yapıyorlar hakemler kart göstermiyor her forma çıkartma sarı kart değildir bunun kriterleri vardır hakem bunu değerlendirir" dedi.

Yorumlar8

 • gol 2 yıl önce Şikayet Et
  gol sonrası forma çıkarmaya rakip takımı tahrik ettiği sarı kart verilir önce kuralları okuyun sonra yorum yazın herkez kendi düdüğünü öttürmesin ne demek istediğimi anladınız sanırım
  Cevapla
 • ahmet nair 2 yıl önce Şikayet Et
  Türkiyede futbolun niye bu halde olduğu belli. MHK başkanının yaptığı kıyasa bak.Biten maçta forma değiştirmeyi maçın içerisinde forma çıkartıp sahadan çıkma ile bir tutuyor. Ee işte Demirören e göre mhk başkanı.Kel başa şimşir tarak.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • davut 2 yıl önce Şikayet Et
  Sayın namoğlu ozaman gol atıp forma çıkaran futbolcuya niye sarı kart veriliyor
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Bayram 2 yıl önce Şikayet Et
  Allah aşkınıza örneğe bakarmısınız. Maç bitimindeki forma çıkarma ile, maç devam ederken protesto için forma çıkarıp oyundan çıkmayı aynı kefeye koydu. Sadece pesssss denir.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • yusuf yusuf 2 yıl önce Şikayet Et
  MHK başkanı, ne diyorsun bak ağzınla" maç bitti forma değiştiriyorlar" emenike maç bitti de forma mı değiştiriyor saha içerisinde. Bu kafa neyin kafası bu kafa tüpçü kafası mı yoksa
  Cevapla Toplam 10 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber