Yıldırım ateş püskürdü, Yanal sallantıda!

Yıldırım, Ersun Yanal'ı "Emenike'yi oynatmayacaksan niye aldırdın?" diye sert dille uyarıp "Yazık, çok yazık Fenerbahçe'ye bu futbol hiç yakışmadı" sitemini yaptı.

Yıldırım ateş püskürdü, Yanal sallantıda!
Yıldırım ateş püskürdü, Yanal sallantıda!
GİRİŞ 23.08.2013 09:00 GÜNCELLEME 23.08.2013 09:00
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu ilk maçında Kadıköy'de Arsenal'e karşı 3-0'lık ağır bir yenilgi alan Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, faturayı Teknik?Direktör Ersun Yanal'a kesti. Kadro seçiminde ağır eleştirilerde bulunan Yıldırım, CAS'taki duruşma nedeniyle İsviçre'den telefonla Yanal'ı aradı. Bir hayli üzgün ve öfkeli olan Yıldırım, "Oynatmayacaksan Emenike'yi niye aldırdın?Ersun! Kulübede mi oturtacaksın Emenike'yi böyle bir maçta!" diye sert ifadeler kullandı.

Lozan'dan ateş püskürdü

Ersun Yanal'a Emenike'den dolayı tepki gösteren Yıldırım, yönetici arkadaşlarıyla birlikte izlediği maçın ardından isyan etti. Fenerbahçe Başkanı, "Yazık hem de çok yazık. Bu kadar emeğimizin karşılığı bu olamaz. Kendi sahasında bu kadar aciz, korkak ve kendisine yakışmayan bir futbol oynayan futbolcular ben de hayal kırıklığı yarattı. Bu futbol Fenerbahçe'ye hiç yakışmadı" diye tepki gösterdi.

Yanal'ın yeri sallantıda

Büyük umutlarla göreve getirilen Yanal'ın koltuğu da sallanmaya başladı. Sarı-Lacivertliler, Yanal ile çıktığı 5 resmi maçta sadece 1 kez kazanabildi. Süper Kupa'da Galatasaray'a 1-0, ligde Konya'ya 3-2, Avrupa'da Arsenal'e 3-0'la boyun eğen Kanarya, Salzburg'la da 1-1 berabere kalmıştı. Yanal'ın kredisinin ocak ayına kadar olduğu ileri sürüldü.

(Star)

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR 2
  • Adil Ebediyet 6 yıl önce Şikayet Et
    gene salladı. Aziz Yıldırım gene salladı, Artık bırak bu milletin yakasını. Seni orada hangi güç tutuyorsa git onlara söyle artık daha fazla rezil olmak istemiyorum. Kendinize ülkeyi karıştıracak başka bir yol bulun bu yol sökmez de...
    Cevapla
  • ahat duran 6 yıl önce Şikayet Et
    Artık. Bence Fenerbahçe de en başta Aziz ;Yıldırım olmak üzere toptan bir temizlik lazım.
    Cevapla