Dünyanın beklediği rövanş yalan çıktı!

Floyd Mayweather, Ocak ayında paylaştığı, Manny Pacquiao ile bir rövanş maçına çıkacağına ilişkin videonun gerçek olmadığını açıkladı.

Dünyanın beklediği rövanş yalan çıktı!
Dünyanın beklediği rövanş yalan çıktı!
GİRİŞ 22.08.2019 16:34 GÜNCELLEME 22.08.2019 16:37
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Sahip olduğu düşünülen 700 milyon - 1 milyar dolar arasındaki servetiyle dünyanın en zengin sporcuları arasında gösterilen eski boksör Floyd Mayweather, 8 ay sonra bir itirafta bulundu.

 

 

Mayweather, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı gönderide, 4 Ocak 2019'da Filipinlerli boksör Manny Pacquiao ile bir rövanş karşılaşmasına çıkacağına ilişkin videonun gerçek olmadığını açıkladı.

Söz konusu videoyu yayınlaması için kendisine 2.2 milyon dolar teklif edildiğini kaydeden Mayweather açıklamasında; "Bir video kaydettim ve bunu yapmak için bana 2.2 milyon dolar teklif ettiler. Gerçek şu ki bu kavga bir daha yaşanmayacak.” ifadelerini kullandı.

 

 

Floyd Mayweather ve Manny Pacquiao, 2 Mayıs 2015 tarihinde karşılaşmayı, hakem kararı ile Mayweather kazanmıştı. 400 milyon dolar hasılata sahip maçta, Mayweather 180 milyon dolar, Pacquiao ise 120 milyon dolar elde etmişti.

Floyd Mayweather 2017 yılında UFC dövüşçüsü Conor Mcgregor ile yaptığı maçın ardından emekliliğini açıklamıştı.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • özgür.t 5 ay önce Şikayet Et
    Afrika aç...
    Cevapla
  • Merih 5 ay önce Şikayet Et
    Paraya bak be
    Cevapla