Şaşırtan iddia! FB TV'nin başına Beşiktaşlı isim

Fenerbahçe Kulübü'nün televizyon kanalı FB TV, TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'ya teslim edilirken, genel Müdürlük görevine fanatik Beşiktaşlı Göktuğ Sevinçli'nin geleceği iddia ediliyor.

Şaşırtan iddia! FB TV'nin başına Beşiktaşlı isim
Şaşırtan iddia! FB TV'nin başına Beşiktaşlı isim
GİRİŞ 30.09.2018 12:19 GÜNCELLEME 30.09.2018 12:21
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe Kulübü'nün televizyon kanalı FB TV, TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'ya teslim edilirken, genel Müdürlük görevine gelebilecek isim ortaya çıktı. Her ne kadar FBTV'ye yönetici Sertaç Komsuoğlu baksa da; Metin Şen'e ve Acun Ilıcalı'ya yakın bir isim FBTV'nin başına geçecek. Bu ihtimallerin en büyüğü TV8 Magazin Müdürü Göktuğ Sevinçli...

Gerek Acun Ilıcalı'ya; gerekse de efsane Başkan Ali Şen ve şimdi yöneticilik yapan oğlu Metin Şen'e yakın oluşu dolayısıyla Göktuğ Sevinçli adı ön plana çıktı. Geçtiğimiz günlerde instagram hesabında izlediği bir halı saha maçının altına "Sahalara dönmeye gün sayıyorum" yorumunu yapan ve yeniden spor servisi yöneticisi olmayı çok isteyen Göktuğ Sevinçli'nin bu ifadeleri "FBTV'nin başına geçeceği" şeklinde yorumlandı.

Show TV'de görev yaptığı dönemde muhabir Acun Ilıcalı'nın şefi pozisyonunda olan 50 yaşındaki Göktuğ Sevinçli; Ilıcalı'nın TV8'in sahibi olması sonucu kanalda Magazin Müdürü oldu ve bir anlamda roller değişti. Fanatik derecede Beşiktaşlı olan Göktuğ Sevinçli adının Fenerbahçe camiasında nasıl ses getireceği büyük merak konusu oldu.

Geçmişte STAR TV; SHOW TV; KANAL D; CINE 5; TV 8; CEM TV; TRT ve BEYAZ TV gibi kurumlarda görev yapan Göktuğ Sevinçli'nin adının birkaç gün içinde açıklanması bekleniyor. (Medyatava)

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • 49MUŞ 2 ay önce Şikayet Et
  Fb de birşeyler dönüyor haydi hayırlısı.
  Cevapla
 • Enes 2 ay önce Şikayet Et
  Olmaz olamaz olamaz olmamalı
  Cevapla
 • yok artık 2 ay önce Şikayet Et
  sanki din değiştiriyo. bu kadar büyükmeyin şu israf sahaları oyunularını.
  Cevapla
 • Haydoo 2 ay önce Şikayet Et
  Neden ki? Fenerli kıtlığı mı var?
  Cevapla