Dilmen'den Bahçeli'ye cevap!

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, MHP Lideri Bahçeli'ye Instagram'dan yanıt verdi.

Dilmen'den Bahçeli'ye cevap!
Dilmen'den Bahçeli'ye cevap!
GİRİŞ 17.12.2017 00:52 GÜNCELLEME 17.12.2017 02:59
Bu Habere 20 Yorum Yapılmış

Rıdvan Dilmen, hakkında "Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'na parkasız Deniz Gezmiş ifadesi ne Türk milletine yakışır ne Cumhurbaşkanı'na yakışır ne de Cumhurbaşkanlığı'na yapılan bir yalakalığa yakışır. Şiddetle reddediyorum ve Türk millteniden özür dilemesini istiyorum" ifadelerini kullanan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye Instagram'dan verdiği yanıtta şunları söyledi:

"MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin açıklamasını okudum. Özellikle son birkaç yıldır ülkemiz zor dönemden geçiyor. Partisinin bölünmesini göze almak pahasına vatansever duruşuna saygı duyduğum Sayın Bahçeli’nin açıklamasında; Sayın Cumhurbaşkanımızı bir teröriste benzettiğimi belirtip, aynı metin içerisinde benim Sayın Cumhurbaşkanımıza yalakalık yaptığımı düşünmesini anlamış değilim!

"KİMSE BENDEN ÖZÜR BEKLEMESİN"

Ben ne şeytanım, ne de yalakayım, 15 Ağustos 1962’de Nazilli’de doğmuş onurlu bir Türk vatandaşıyım.

Benim dün akşam söylediklerimin altını üstünü çıkarıp, cımbızla çekilmiş cümlelerle beni suçlayıp, halkın önüne atmasını anlamış değilim! Yıllar önce Deniz Gezmiş’ in Filistin konusundaki mücadelesini, Sayın Cumhurbaşkanımızın İslam Ülkeleri adına büyük bir lider olarak siyasi platformdaki Filistin mücadelesine benzetmişimdir. Sayın Cumhurbaşkanımızın; kapitalist, emperyalist, “egemen güçlere”, Amerika’ya, İsrail’e baş kaldırıp cesaretle mücadele ettiğini bilecek kadar okur yazarım.

Benden kimse özür beklemesin, özür dilenecek bir davranışta bulunmadığım bu yayının tamamı izlediğinde anlaşılacaktır.

YAZDIR
YORUMLAR 20
 • Hakkı Baba 11 ay önce Şikayet Et
  Bahçeli haklı , d ensiz konuşmuş.
  Cevapla
 • Kapak 11 ay önce Şikayet Et
  Bahçeli iyi kapak takmış.
  Cevapla
 • vatandaş 11 ay önce Şikayet Et
  Durduk yere kaşındın, Sayın Bahçeli de kaşıdı.
  Cevapla
 • ÇELİK 11 ay önce Şikayet Et
  Rıdvan dilmen spor yorumcusudur.Kalkıpta siyasetle veya benzetmeylede olsa yorum yapamaz .Spor yorumculuğundan ekmek kazanamıyor mu acaba diye akla geliyor.Bu zor günlerde zıt görüşlerle gündeme oturarak ortamı germenin anlamı yoktur.... Zıt görüşlerini kendine sakla......
  Cevapla
 • turk 11 ay önce Şikayet Et
  sayin bahcelinin her bir sözüne katılır sadece kişisel konularda birini incitmek iyi bir davranış değil, şeytan ve yalaka kelimeleri uygunsuz ifade cumhurbaşkanını savunmasıda ayrı bir güzellik, sayin dilmen ise idolojik anlamda degildir benzetmesi, davranış babından benzetme yapmış
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle