Büyükelçilik Naim'in kızı için harekete geçti

Japon Büyükelçiği, Naim Süleymanoğlu’nun kayıp Japon kızını bulmak için harekete geçti.

 • GİRİŞ27.11.2017 06:26
 • GÜNCELLEME27.11.2017 09:33
Büyükelçilik Naim'in kızı için harekete geçti

Japonya’nın Ankara Büyükelçiliği, bir gazetenin dün manşetinden duyurduğu halterci Naim Süleymanoğlu’nun Japon kızı Naomi ile ilgili araştırma başlattı. Büyükelçilik, önceki hafta yaşamını yitiren şampiyon halterci Naim Süleymanoğlu’nun Japon gazeteci Kyoko Mori ile ilişkisinden doğan kızının ailesi tarafından arandığı haberi üzerine, harekete geçti.

Gazete Habertürk'ün haberine göre yetkililer, 1990 veya 1991 yıllarında Ankara’da doğduğu belirtilen Naomi’nin büyükelçilikte doğum kaydının bulunabileceğini, buna ilişkin araştırma yapılacağını kaydetti. Ancak büyükelçilikteki belgelerin bir kısmının 10 yıl bekletildikten sonra imha edildiği vurgulandı.

Yorumlar13

 • Emrullah 2 ay önce Şikayet Et
  Eee şöhret zamanında kaç kızla ilişki yaşadı olsun artık
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • İbrahim... 2 ay önce Şikayet Et
  Rabbimin rahman ve Rahim ismi amenna sonsuzdur ölünün arkasından en yapılması gereken en makbul hal dua halidir...olmuş bitmislerle arkadan konuşmanın kimseye faydası olmaz arzu ederizki oda rahmetiyle muamele görüp cennet mekanlarından bir mekanla hasr olur inşallah...tevbe kapisi her daim açıktır kim bilebilirki tevbe etmemis bilmeden konuşmak iftiradır kaçınmak lazımdır...
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • güreşçi 2 ay önce Şikayet Et
  Memleketde insan kaçakçıları tacirleri ile dopdolu. Inşallateala bir şey olmamıştır. Çocuk pek de güzelmiş maaşAllah.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Dedesi 2 ay önce Şikayet Et
  hay mubarek vay mübarek.
  Cevapla
 • Gurbetci 2 ay önce Şikayet Et
  Sadece sporculugla övünülebilecek bir sahsiyetmis,kisiligi malesef bozukmus,ne demek evli degildi ama 3 cocuk birinden,bir cocuk baskasindan var? Rabbim kimseyi kendi yolundan ayirmasin,onun emri altinda yasanmadigi sürece kimin hangi makamda oldugunun ne önemi var ki?
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Kamil 2 ay önce Şikayet Et
  bu insanlar 80 yıl baskıcı komunist bulgar rejimi altında yaşamak zorunda kaldılar, kuran yasak, türkçe yasak, o yasak bu yasak, varsa bir günahı, aldıysa verir, verdiyse alır öteki dünyda.
  Toplam 3 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber